Nerezová 6,01 mm hlaveň PSG1, SVD, 650 mm, PDI

Precizní nerezová 6,01 mm hlaveň PDI pro zbraně PSG1 nebo Dragunov SVD - délka 650 mm. Extremně přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 690 Kč s DPH

Precizní nerezová 6,01 mm hlaveň PDI pro zbraně PSG1 nebo Dragunov SVD - délka 650 mm. Extremně přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Hlaveň je vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,002 mm. Vzhledem k přesnosti hlavně je nutné používat pouze kvalitní střelivo a hlaveň pravidelně čistit, jinak může docházet k „zadušení“ zbraně.

Komentáře k produktu

01.06.2018 Dotaz

Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík

Dobrý den. Rád bych se vás zeptal na pár věcí ohledně této hlavně. 1. Jestli je použitelná pro Dragunov SVD, manuální, verze 2015, Wood, AY, AY-A0014 (ale z dotazu níže usuzuji že asi je.) 2. Pokud je tedy použitelná pro výše zmiňovaný SVD, jak je to řešené že se tato hlaveň vleze do zbraně kde je psaná vnitřní délka hlavně o 60mm kratší? 3. Kdy bude akladem? :) Děkuji za odpovědi

AirsoftGuns: Použitelná do manálního SVD je, delší hlaveň bude nepatrně zasahovat do kompenzátoru, případně se dá lehce zakrátit. Naskladnění PDI v nejbližších týdnech bohužel neproběhne. Doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás upozorní do emailu.


03.11.2016 SVD- AaK

Marek RichterMarek Richter
Dobrý den mohu tuto hlaveň použít do SVD Dragunov od firmy AaK. Nebude hlaveň koukat ven, když základní hlaven má jen 590mm ?

AirsoftGuns: Hlaveň se vejde.

16.06.2016 naskladnenie

Patrik ŠuhajPatrik Šuhaj
Budete mať ešte niekedy tieto hlavne skladom ?

AirsoftGuns: PDI snad za 1-2 měsíce.

14.02.2014 Re: uruk

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Orientacne se da rici ze na cca 50m bude oproti zakladni hlavni polovicni rozptyl. Presnost a vyznam hlavne je pak znatelny hlavne po upgrade na silnejsi pruzinu a pri strelbe na vyssi vzdalenosti. Dlouha presna hlaven bude mit i kladny vliv na navyseni finalniho vykonu (o par m/s).

11.02.2014

urukuruk
Dá se napsat o kolik se zvíší přesnost psg-1 s touto hlavní? předem dík.

11.12.2013 Re: Max_ik

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dle nasich informaci PDI nedela hlavne o prumeru 8 mm.

05.12.2013

Max_ikMax_ik
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli PDI nebo i jiná firma vyrábí precizní 8 mm hlavně ve stejné délce. Děkuji za odpověď

25.06.2013 Re: ArchDeamon

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
PDI hlavne jsou vyborne a maji nejlepsi presnost. Verime ze uvedena tolerance odpovida po cele delce, a proto je take finalni cena tak vysoka. Hlavne zde jeste nejake jsou, takze pokud o ni mate zajem, vytvorte si prosim zavaznou objednavku.

Novinky a slevy emailem