RAVEN 6,01 mm hlaveň AK, 455 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně typu AK-47, AK-74 a SLR105 A1 - délka 455 mm. Upgrade díl je použitelný i do dalších AEG zbraní s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně a se standardním typem hop-up komory/gumičky. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost.

Skladem 1-3 ks 21.05.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

1 390 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 14 kreditů.

Více informací
Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně typu AK-47, AK-74 a SLR105 A1 - délka 455 mm. Upgrade díl je použitelný i do dalších AEG zbraní s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně a se standardním typem Hop-Up komory/gumičky. S prodlužováním vnitřní hlavně oproti základní se musí zohlednit i typ a objem válce v mechaboxu zbraně. Vyčnívající konec z ústí vnější hlavně se nejčastěji schovává do tlumiče hluku výstřelu.

Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

21.11.2014 Re: AirsoftGuns.cz

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Hodne zalezi i na kulickach napr. v minulosti jsme jiz resili "naskvarovani" hrubych kulicek G&G na steny hlavne. Vice v komentarich u hlavni v rozsirenych delkach 520 mm a 375 mm.

21.11.2014

RedmasterRedmaster
Super díky za rychlou odpověď, ten pohled je opravdu děsivý :-) Zkusím o výkendu v boji tak snad to bude oka. Hezký den

21.11.2014 Re: Redmaster

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Hlaven z tohoto materialu a s touto povrchovkou nikdy nebude leskla jako "zrcadlo". Pruhled je mozna trochu hruzu nahanejici, ale verte, ze to na presnost a konecne strelecke vlastnosti nema zadny negativni vliv. Do emailu jsme vam zaslali i vyjadreni PDI primo na danou skutecnost.

21.11.2014

RedmasterRedmaster
Zdravím, hlaveň včera dorazila, čistil jsem jí cca 2 hodiny a čistící hadřík se už nešpiní, ale při pohledu do hlavně je stále patrné že hlaveň není dokonale hladká a lesklá. Je to normální nebo se jedná o vadný kus? Děkuji

Avatar
Petr Geisler, 14. 11. 2020

Novinky a slevy emailem