RAVEN 6,01 mm hlaveň CAR15, P90, SG552, G36C, 247 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně typu CAR15, P90, SG552 a G36C - délka 247 mm. Upgrade díl je použitelný i do dalších AEG zbraní s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně a se standardním typem hop-up komory/gumičky. Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost.

Skladem 1-3 ks 21.05.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

970 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 10 kreditů.

Více informací
Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně typu CAR15, P90, SG552 a G36C - délka 247 mm. Upgrade díl je použitelný i do dalších AEG zbraní s obdobnou nebo kratší délkou vnitřní hlavně a se standardním typem Hop-Up komory/gumičky. S prodlužováním vnitřní hlavně oproti základní se musí zohlednit i typ a objem válce v mechaboxu zbraně. Vyčnívající konec z ústí vnější hlavně se nejčastěji schovává do tlumiče hluku výstřelu.

Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

02.01.2019 dotaz

Jonáš JansaJonáš Jansa

Dobrý den, půjde tato hlaveň na cyma pp—bizon?

AirsoftGuns: Ano, lze použít.


10.01.2017 Pistole

Martin KašparMartin Kašpar
Chtěl bych se zeptat zda tato hlaveň půjde do gloka 18g5 od firmy WE děkuji

AirsoftGuns: Plynové pistole mají jiné frézování na hop-up gumičku a pro upnutí do komory, takže nepůjde.

Novinky a slevy emailem