Nosič plátů MAM, TAN, ACM

Nosič plátů MAM (Marine Assault Molle Plate Carrier Vest) v pískovém provedení. Plně stavitelná vesta dle střihu využívaného u US Marines. Díky vnitřní kapse vpředu a vzadu umožňuje použití neprůstřelných plátů SAPI (plastovou imitaci naleznete i v naší nabídce). Celý nosič je osazený vazbou v systému Molle systému, která nabízí libovolné rozložení všech kapes a sumek dle konkrétních požadavků uživatele.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

790 Kč s DPH

Nosič plátů MAM (Marine Assault Molle Plate Carrier Vest) v pískovém provedení. Plně stavitelná vesta dle střihu využívaného u US Marines. Díky vnitřní kapse vpředu a vzadu umožňuje použití neprůstřelných plátů SAPI (plastovou imitaci naleznete i v naší nabídce). Celý nosič je osazený vazbou v systému Molle, která nabízí libovolné rozložení všech kapes a sumek dle konkrétních požadavků uživatele. Vyrobeno z nylonu 600D v pískovém barevném provedení TAN, hmotnost osazené vesty 1,20 kg. Součástí balení jsou následující kapsy/sumky:

- 1x zásobníková trojsumka typu AR15/M16 (zapínání na suchý zip, krytí lze odstranit)
- 1x sumka pro zásobník do pistole (zapínání na suchý zip, součást admin panelu)
- 1x admin panel se suchým zipem a kapsou na mapu/dokumenty
- 1x univerzální sumka s Molle vazbou na povrchu
Barva, Kamufláž TAN

Komentáře k produktu

25.03.2017 Dotaz

Stanislav FuteraStanislav Futera

Dobrý den, Chci se zeptat jestli se do sumky vejde nějaká plynová zbraň. Nejlépe HI-CAPA 5.1, typ M, GBB, WE. A jestli se tam vejde zásobník od M4A1.

AirsoftGuns: Zásobníky M4 se vejdou, jinak na pistoli tam žádná sumka není, takže vhodné pouzdro je dobré sehnat zvlášť.


14.11.2016 Zasobnik

Tomaš OdehnalTomaš Odehnal
Dobry den, prosim Vas, vejde se do techto zasbonikovych sumek zasobnik AK74? A pujde sumka zavřít? =)

AirsoftGuns: Bohužel ne, sumka je primárně určená na zásobníky M4. AK74 má zásobníky dlouhé/vysoké, takže krycí chlopeň nelze zavřít.

Avatar
Tomas Javurek, 28. 07. 2016

Novinky a slevy emailem