Batoh 30L Combat Pack, TAN, ACM

Bojový batoh 30L Combat Pack v pískovém provedení. Menší typ batohu z voděodolného materiálu opatřený dvoucestnými zipy. Univerzální systém Molle a další popruhy spolu umožňují znatelné navýšení neseného vybavení. Hlavní velká komora má u zádové části přepážku pro umístění hydratačního vaku. Na zadní části jsou dvě menší kapsy na drobnější příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

570 Kč s DPH

Bojový batoh 30L Combat Pack v pískovém provedení. Menší typ batohu z voděodolného materiálu opatřený dvoucestnými zipy. Univerzální systém Molle a další popruhy spolu umožňují znatelné navýšení neseného vybavení. Hlavní velká komora má u zádové části přepážku pro umístění hydratačního vaku. Na zadní části jsou dvě menší kapsy na drobnější příslušenství. Horní část je opatřena krytým vývodem pro hadičku a pevným nosným uchem. Suché zipy umožňují připevnění vlajky nebo jmenovky pro lepší orientaci v jednotce. Záda i nosné popruhy (lze kompletně oddělat) jsou vypolstrované pro delší pohodlné nošení. Za zmínku stojí i odnímatelný bederní pás a užitečné kompresní popruhy, které během chvilky mění velikost a využití batohu.
Barva, Kamufláž TAN

Komentáře k produktu

10.06.2016 Naskladnění

Jiří DoležalJiří Doležal
Dobrý den, kdy bude tento batoh opět skladem? Děkuji

AirsoftGuns: Nejdřív za 2-3 měsíce.

Avatar
Jan Škorvánek, 13. 03. 2015

Měl jsem "stejný" batoh s objemem 30L v černém proevdení (ale protože již dosluhuje objednal jsem náhradu). Ovšem k mému překvapení je tento batoh rozměrově menší (má menší přední kapsu a také menší kapsičky uvnitř). Ovšem jinak si nemůžu stěžovat, vypadá velmi hezky i kvalitně :)

Avatar
Libor Šťastný, 20. 06. 2015

Avatar
Ondřej Šulava, 03. 09. 2015

Avatar
Jaroslav Mičúch, 27. 05. 2016

Novinky a slevy emailem