H&K G36V, blowback, Black, Umarex

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36V - blowback version (Black) v licencované verzi firmou Umarex pod značkou HECKLER & KOCH GmbH. Díky tomu jsou všechny nabízené modely opatřeny reálnou ražbou H&K s unikátním sériovým číslem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 580 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36V - BlowBack version (Black) v licencované verzi firmou Umarex pod značkou HECKLER & KOCH GmbH. Díky tomu jsou všechny nabízené modely opatřeny reálnou ražbou H&K s unikátním sériovým číslem. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je z velké části vyrobena z kvalitního ABS a nylon plastu. Technické řešení je stejné jako u nejnovějších G36 (EBB) od firmy Ares, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem, kovové uložení hlavně a na jejím ústí našroubovaný specifický kompenzátor zdvihu. Horní transportní rukojeť nabízí integrovanou optiku se zvětšením 3x a vestavěný kolimátor (2x baterie LR1 AM5). Na předpažbí u této nejdelší verze nalezneme sklopnou dvojnožku s bočním výkyvem. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Model je standardně opatřen velkým množstvím oček na popruh, teleskopicky nastavitelnou (4 polohy) a bočně sklopnou pažbou s příjemnou lícnicí. Celé balení navíc obsahuje i standardní typ pažby všeobecně známé u zbraní řady G36.

Blow back systém je stále oblíbenější a žádanou funkcí napodobující realistický pohyb závěru. S tím přímo souvisí i funkční vypouštěč závěru v lučíku, kterým lze jednoduše uvolnit píst do přední pozice a pružina tak nezůstane dlouhodobě přednatažená. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska (kluzná), pružinu na úrovni M125, mikrospínač u spouště, vodič pružiny bez ložiska (kombinace kov/plast), zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 1045/965/775 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,75 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu EBB verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 470 BB

Komentáře k produktu

09.09.2018 Dostupnost

Pavel VoráčPavel Voráč

Dobrý den, měl bych zájem o tuto verzi G36V nebo verzi G36KV, obojí od firmy Umarex. Chtěl bych se zeptat, kdy by mohli být dostupné. Budou ještě do konce tohoto roku? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Do konce roku pravděpodobně Umarex nedoskladníme.


05.02.2018 dostupnosť

Matej LomjanskiMatej Lomjanski

Zdravím, zaujíma ma, kedy bude zbraň dostupná? Ďakujem.

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližších měsících nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete skladově dostupné alternativy G36.


01.11.2016 Dostupnost zbraně

Roland NěmecRoland Němec
Kdy bude zbraň opět na skladě? :)

AirsoftGuns:Nějaké zboží je objednané, když půjde vše dobře, tak snad v polovině prosince. V případě zájmu si můžete aktivovat službu hlídacího psa.

12.09.2016 G36

Tomáš TošovskýTomáš Tošovský
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli to mohu dát do rukou dítěte? Předem děkuju za odpověď

AirsoftGuns:Airsoft zbraně jsou prodejné od 18 let. Malé dítě bez patřičného dozoru by nemělo tuto samo používat.

09.08.2016 Naskladneni

Martin NovákMartin Novák
Dobrý den, chtel bych se zeptat kdy bude tuto zbraň možno koupit ?

AirsoftGuns:Tyto verze v nejbližších měsících bohužel nepřijdou - nemáme potvrzenou dostupnost u výrobce.

25.01.2016 Svítilna

Zbyněk JeřábekZbyněk Jeřábek
Dobrý den, je možné nějak přidělat svítilnu na tuto zbraň ?

AirsoftGuns: Často se připevňují RIS lišty G36C na plastové předpažbí. Pak není problém použít přední rukojeť, svítilnu nebo další potřebné.

17.03.2015 upgrade

miroslav langermiroslav langer
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli ba stě mi mohly tuto zbraň upbradeovat úsťovou rychlost na 150m/s a jestli by to šlo tak kolik by celá zbraň stála?

AirsoftGuns: Daný model není na takto vysoký upgrade po technické stránce ideální jako např. G36 značky Classic Army. Možné to určitě je, ale pro odpovídající životnost bude třeba vyměnit téměř vše včetně samotné schránky mechaboxu. Pokud se instaluje CNC mechabox od SHS a všechny další potřebné díly, můžete počítat s částkou min. 6000 Kč jen za díly. Možností a kombinací upgrade dílů je velká spousta, takže vše záleží na Vašich představách.

08.12.2014 Re: Redgar

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Oba modely jsou co se tyce vnejsiho provedeni plastu i vnitrnich dilu a moznosti upgrade podobne. U teto varianty, jako i u jinych zbrani typu G36, lze cele nosne ucho vymenit za typ napr. z C verze a docilit tak dlouhe RIS listy. Pokud vsak planujete porizovat novou pusku a delat z ni sniper ci ostrostreleckou verzi s beznym puskohledem, tak v tomto pripade jiz bude vhodnejsi okazovana SL9.

Avatar
Michal Tengler, 04. 06. 2015

Na první dojem velmi slušně působící kousek. Vnější spracování je na jedničku. Přibalená druhá pažba je příjemné plus, které jsem hned využil. Zbraň střílí parádně. Jak se bude chovat při delším používání ukáže až čas.

Novinky a slevy emailem