• Novinka

Glock 19, rám gen. 5, Tan, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-TAN] s pískovým polymerovým rámem a kovovým závěrem od firmy WE. G19 je kompaktnější model konstrukčně vycházející ze základní varianty full-size pistole G17.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 250 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-TAN] s pískovým polymerovým rámem a kovovým závěrem od firmy WE. G19 je kompaktnější model konstrukčně vycházející ze základní varianty full-size pistole G17. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru (v tomto případě oboustranný) a je také opatřena funkční pojistkou. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch pažbičky. Spodní rám generace 5. umožňuje individuální volbu velikosti zadního hřbetu stejně jako předchozí generace. Navíc byly odstraněné výstupky pro prsty na přední straně gripu a došlo k rozšíření spodní část zásobníkové šachty pro pohodlnější vkládání zásobníku. Lišta před lučíkem nabízí snadnou montáž taktického příslušenství. Další drobnou změnou je zkosení přední části závěru, které napomáhá lepšímu vkládání zbraně do pouzdra.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 77 mm
Délka zbraně 170 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,68 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 42 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 90 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 80 m/s
Zásobník kapacita 20 BB

Komentáře k produktu

15.09.2020 Green gas

Alex NovákAlex Novák

Dobrý den zajímalo by mě na kolik výstřelů vystačí jeden zásobník greengasu a na kolik ml greengasu je 1 zásobník děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Jeno plnění je cca kapacita zásobníku + něco zbyde, ideálně plnit/dobíjet kuličky a plyn. Jen pak máte jistotu dobrých parametrů a správné funkce. Lahev plynu vydrží na cca 1000-1500 ran (dle výrobce, provozní teploty, promazání zbraně,...).


10.08.2020 Zásobník

Adam JiroutAdam Jirout

Dobrý den, zajímalo by mě jestli tato replika disponuje i záchytem závěru po vystřelení poslední kuličky jako indikace prázdného zásobníku. Děkuji za odpověď, Kříž Jan.

AirsoftGuns: Ano, tato funkce je u všech GBB Glocků v nabídce. Pro správnou funkci je nutný dostatečný zbytek hnacího plynu v zásobníku. Pokud plyn dochází, závěr nejde tak dozadu, aby ho záchyt podržel.


Avatar
Jiří Hupcej, 14. 08. 2020

Avatar
Zdenek Teska, 04. 09. 2020

Novinky a slevy emailem