CAA RONI G1 konverze, Glock 17, 19, 18C, tan, King Arms

Konverze RONI G1 pro pistole typu Glock 17/19/18C od firmy King Arms v licencovaném provedení značkou CAA Airsoft Division. Funkční a promyšlený set poskytuje mnohem lepší držení zbraně a zároveň funguje jako platforma pro montáž velkého množství dalších doplňků.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 170 Kč s DPH

Konverze RONI G1 pro pistole typu Glock 17/19/18C od firmy King Arms v licencovaném provedení značkou CAA Airsoft Division. Funkční a promyšlený set poskytuje mnohem lepší držení zbraně a zároveň funguje jako platforma pro montáž velkého množství dalších doplňků. Nyní můžete využívat pistoli v mnohem širším rozsahu, s větší rychlostí střelby a zároveň je kladen důraz na dosažení vyšší přesnosti střelby. Pistole nevyžaduje demontáž či jiné zásadní úpravy, takže stačí jednoduché vložení (zaklapnutí) do konverze. Pistole je integrována do pažbení jako celek a je hlavní funkční díl celého kitu. Na horní části se nachází 24 cm dlouhá RIS lišta, která umožňuje snadnou montáž libovolného zaměřovače, nebo můžete využívat dodaná sklopná mířidla. Další tři kratší raily usnadní montáž libovolného taktického příslušenství. Konverze dále vyniká otvory na QD úchyty popruhu, teleskopickou pažbou se stavitelnou lícnicí a držákem na náhradní zásobník. Součástí balení je i přední sklopný grip pro přední ruku.

Upozornění: Do této konverze lze použít pouze plynové verze zbraně Glock. Elektrické (AEP) a manuální varianty pistole nejsou s RONI kompatibilní.

Komentáře k produktu

03.02.2017 Zbraň

Šimon HoráčekŠimon Horáček
Pasuje do této konverze Glock 18C AEP

AirsoftGuns: AEP má jiný výstupek spodního rámu vzadu za závěrem a navíc nepatrně jiné rozměry z důvodu uložení vnitřních dílů a akumulátoru. Do konverze tedy nejde AEP tak jednoduše zavřít jako GBB pistole a budou tedy nutné patřičné úpravy.

Avatar
Karel Pavlíček, 09. 06. 2015

Novinky a slevy emailem