Taktická svítilna M6, LED, s laserem, černá, ACM

Taktická svítilna M6 (LED) s laserem a integrovanou montáží na zbraně, které mají RIS kolejnice s šířkou 20 mm (+ 5 mm). Svítilna je opatřena super svítivou diodou (až 125 lumenů), takže poskytuje velice intenzivní kužel oslňujícího světla. Na svítilně M6 je v zadní levé části spouštěcí mikrospínač nebo je možné připojit i externí dotykový spínač na krouceném kabelu, který je součástí celého balení.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

950 Kč s DPH

Taktická svítilna M6 (LED) s laserem a integrovanou montáží na zbraně, které mají RIS kolejnice s šířkou 20 mm (+ 5 mm). Svítilna je opatřena super svítivou diodou (až 125 lumenů), takže poskytuje velice intenzivní kužel oslňujícího světla. Jako napájecí zdroj se používají 2 kusy baterií CR123a, které nejsou součástí balení. Není možné použít žádné nabíjecí akumulátory z důvodu jejich vyššího napětí, které může zapříčinit poškození diody. Na spodní straně je plně seřiditelný laser červené barvy. Na svítilně M6 je v zadní levé části spouštěcí mikrospínač nebo je možné připojit i externí dotykový spínač na krouceném kabelu, který je součástí celého balení. V ČR je zakázáno používání laserových značkovačů na zbraních, a proto je tento výrobek určen pouze pro použití jako laserové ukazovátko se svítilnou!

Komentáře k produktu

10.05.2021 dostupnost

Jakub HlavacekJakub Hlavacek

dobrý den chci se jen zeptat kdy bude zase produkt dostupný. Děkuji

AirsoftGuns: S ohledem na celosvětovou Covid situaci zbraně bohužel nebudou. Nebudou ani v nejbližších nadcházejících měsících. Budeme rádi, když něco naskladníme koncem roku.


09.11.2015 dotaz

Renata MáchováRenata Máchová
Dobrý den, má tato svítilna volitelné a přepínatelné režimy jako např.: strobo, svítilna a laser současně, jen laser, jen svítilna atd.? Pokud ano,jaké a je možné je přepínat i externím spínačem? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Na svítilně se volí režim jen světlo, jen laser, nebo obojí. Tato varianta strobo nemá. Navolený režim se pak spíná čudlíkem nebo externím spínačem na krouceném kabelu.

03.11.2015 dotaz

martin kloučekmartin klouček
Dobrý den, mohl bych se zeptat jestli by tato svítilna s laserem šla na http://www.airsoftguns.cz/desert-eagle-aep-cyma-cm-121 ? předem děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Pistole má RIS lištu, takže ano.

03.11.2015 dotaz

martin kloučekmartin klouček
Dobrý den , pasovala by tato svitilna s laserem na http://www.airsoftguns.cz/h-k-usp-aep-cyma-cm-125 ? předem děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Mělo by to jít.

28.08.2015 Dotaz

Marek AntošMarek Antoš
Zdravím mám dotaz bude tato svítilna pasovat na http://www.airsoftguns.cz/cz-75-p-09-gbb-asg ? Alternatíva ještě http://www.airsoftguns.cz/celokovova-takticka-svitilna-m7-led-s-laserem-cerna-acm ? Děkuji předem za dotaz.

AirsoftGuns: Ano, obě svítilny lze na pistoli přidělat.

Avatar
Igor Suškevič, 11. 08. 2015

Novinky a slevy emailem