• Novinka

Glock 17, rám gen. 5, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu Glock 17 GEN.5 [WE-G001VB-BK] s černým polymerovým rámem a kovovým závěrem od firmy WE. Nejrozšířenější základní varianta pistole G17 ve full-size provedení.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 250 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu Glock 17 GEN.5 [WE-G001VB-BK] s černým polymerovým rámem a kovovým závěrem od firmy WE. Nejrozšířenější základní varianta pistole G17 ve full-size provedení. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru (v tomto případě oboustranný) a je také opatřena funkční pojistkou. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch pažbičky. Spodní rám generace 5. umožňuje individuální volbu velikosti zadního hřbetu stejně jako předchozí generace. Navíc byly odstraněné výstupky pro prsty na přední straně gripu a došlo k rozšíření spodní část zásobníkové šachty pro pohodlnější vkládání zásobníku. Lišta před lučíkem nabízí snadnou montáž taktického příslušenství. Další drobnou změnou je zkosení přední části závěru, které napomáhá lepšímu vkládání zbraně do pouzdra.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 97 mm
Délka zbraně 185 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,75 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 24 BB

Komentáře k produktu

05.04.2021 Naskladnění

Tomáš GrygarTomáš Grygar

dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budete naskladňovat Glocky v brzké době (ARMY, WE, Well).

AirsoftGuns: S ohledem na celosvětovou Covid situaci zbraně bohužel nebudou. Nebudou ani v nejbližších nadcházejících měsících. Takže doporučujeme vybírat z modelů co jsou ještě skladem, a nebo čekat.


03.02.2021 Dostupnost

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bhych se zeptat, kdy bude na skladě?

AirsoftGuns: WE zboží bude nejdřív za několik měsíců. V případě vážného zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás bude informovat do emailu.


26.06.2020 naskladnění

Miroslav JelínekMiroslav Jelínek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy asi bude tento model znovu naskladněn.

AirsoftGuns: WE zboží nejdřív za cca 3 měsíce.


22.04.2020 Otázka

Viktor RausViktor Raus

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli lze dát na tuto zbraň zaměřovač či na podobné zbraně a jestli jo, tak jaká zbraň či zaměřovač? Děkuji

AirsoftGuns: Pistoli lze vložit do konverze RONI. Na horní RIS je pak možné upnout zaměřovač.


13.04.2020 Závěr

Jan ŠmídJan Šmíd

Dobrý den, lze sehnat závěr na zbraň ? Díky

AirsoftGuns: Náhradní díl nemáme.


Avatar
Petr Dubský, 25. 03. 2020

Avatar
Jan Šmíd, 17. 04. 2020

Avatar
Anna Žáková, 03. 05. 2020

Avatar
Tomáš Havlíček, 11. 05. 2020

Avatar
Jakub Václavík, 31. 05. 2020

Závěr, seknutý, nepoužitelné.

Avatar
Jan Komárek, 09. 06. 2020

Hračka celkem dobrá, ale kvalitní úplně není. Spoušť je skřípající parátko, pojistka na spoušti velice nespolehlivá. Občas nedosedne závěr zbraně při zpětném pohybu. S kouskem od TM, který stojí jen o pár stovek víc, se nedá srovnávat.

Novinky a slevy emailem