Taktická svítilna M3X short, černá, Element

Taktická svítilna M3X short s IR krytkou a integrovanou montáží na zbraně, které mají RIS kolejnice s šířkou 20 mm (+ 5 mm). Svítilna je opatřena super svítivou diodou (až 125 lumenů), takže poskytuje velice intenzivní kužel oslňujícího světla. Kolébkový spínač v zadní části umožňuje rychlé sepnutí prstem, nebo přepnutí na trvale zapnuto.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 170 Kč s DPH

Taktická svítilna M3X short s IR krytkou a integrovanou montáží na zbraně, které mají RIS kolejnice s šířkou 20 mm (+ 5 mm). Svítilna je opatřena super svítivou diodou (až 125 lumenů), takže poskytuje velice intenzivní kužel oslňujícího světla. Kolébkový spínač v zadní části umožňuje rychlé sepnutí prstem, nebo přepnutí na trvale zapnuto. Jako napájecí zdroj se používají 2 kusy baterií CR123a, které nejsou součástí balení. Není možné použít žádné nabíjecí akumulátory z důvodu jejich vyššího napětí, které může zapříčinit poškození elektronického driveru svítilny.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

11.02.2017 Stroboskop

Jakub ŠtrynclJakub Štryncl

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má svítilna stroboskop?

AirsoftGuns: Strobo bohužel nemá.


18.11.2015 RIS kolejnice

Matyáš HronMatyáš Hron
Dobrý den chci se zeptat máte napsáno že se to dá nandat na zbraně s RIS kolejnicí 22mm+5mm takže to znamená že je ta kolejnice zvětšovací?

AirsoftGuns: Jde o to, že úchyt na aretaci má určitý rozsah. A každá RIS lišta může mít nepatrně jiný rozměr.

17.03.2015 IR Filtr

Walker JoeWalker Joe
Dobrý den,zajímalo by mě jestli IR filtr dodávaný k této svítilně opravdu funguje za použití noktovizoru.A pokud ano jestli je vidět slabé načervenalé světlo přes krytku pouhým okem.Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: V praxi nemáme bohužel ověřeno. V tomto případě vycházíme jen z údajů od výrobce.

Avatar
Petr Lon, 12. 05. 2016

Avatar
Jiří Kubáč, 27. 07. 2016

Novinky a slevy emailem