G36C, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36C se systémem Blow Back od firmy WE. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je vyrobena v měřítku 1:1 z velmi kvalitního polymeru. Pouze díly jako závěr, přepínač režimu střelby, přední RIS lišty, vnější hlaveň a kompenzátor na jejím ústí jsou z kovu. Technické propracování výrobcem opět nezklamalo, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem a kovové uložení vnější hlavně.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 990 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu H&K G36C se systémem Blow Back od firmy WE. Stejně jako reálná palná předloha, tak i tato zbraň je vyrobena v měřítku 1:1 z velmi kvalitního polymeru. Pouze díly jako závěr, přepínač režimu střelby, přední RIS lišty, vnější hlaveň a kompenzátor na jejím ústí jsou z kovu. Technické propracování výrobcem opět nezklamalo, takže v předpažbí nalezneme imitaci plynové trubice s pístem a kovové uložení vnější hlavně. Všechny ovládací prvky u této GBB útočné pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy. Z důvodu pohyblivého závěru je tedy třeba provádět pravidelnou uživatelskou rozborku, zbraň čistit a mazat silikonem. Jen tak bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení jak v režimu jednotlivě, tak při střelbě dávkou. Z důvodů výše uvedených se tyto modely nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

Nejkratší z rodiny zbraní G36, tedy verze C, je standardně opatřena bočně sklopnou pažbou. Tuto oceníte jak při CQB akcích, tak při skrytých přenosech nebo samotném uskladnění. Horní transportní rukojeť, kromě mechanických mířidel, nabízí dlouhou RIS lištu pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Kratší RIS lišty na předpažbí jsou z kovu a umožňují použití libovolného taktického příslušenství. Součástí balení je trubičková plnička a plastový zásobník na 30 BB. Plyn se v tomto případě plní do zásobníku přes ventilek na spodní straně.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 250 mm
Délka zbraně 710/510 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 2,75 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 115 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 105 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

19.10.2019 Závit

Franta PepaFranta Pepa
Jaký má tato zbraň závit chtěl bych si objednat 180+mm dlouhý tlumič jaký by jste mi ze své nabídky doporučily

07.02.2019 Hop-up

Romana GalyasovaRomana Galyasova

ješte bych se chtěl zeptat, kde je hop-up? nemohu ho nikde najít

AirsoftGuns: Hop up gumička je v komoře na hlavni. Jeho regulace je možná po natažení závěru zubatým kolečkem. K otočení vnějšího převlečného kroužku je vhodné použít např. šroubováček. Regulace je viditelná ve škvíře pod transportní rukojetí.


07.02.2019 Zásobník

Romana GalyasovaRomana Galyasova

Dobrý den, šel by do téhle zbraně přikoupit zásobník s větší kapacitou kuliček?

AirsoftGuns: Větší kapacity zásobníků pro tento model se nevyrábějí.

Avatar
Daniel Krivda, 09. 03. 2017

Zbraň prišla OK. Zaregistroval som nasledujúce drobnosti, ktoré chýbali k dokonalosti a odporúčam ďalším majiteľom, aby si ich skontrolovali a v prípade potreby opracovali: 1. Bolo potrebné obrúsiť časť boltu - bola tam nezbrúsená oblasť o veľkosti 47 x 1 x 1 mm, Stačilo najjemnejší šmrgeľ na kov a 2 minúty práce. 2. Plsatové dotykové plochy tryskovej sústavy odporúčam taktiež trošku líznuť šmirgeľom. Boli na nich evidované zvyšky tvarovacej formy. 3. Prepínač módu streľby môže vypadávať, nebol poriadne dotiahnutý. Odporúčam dotiahnúť, aby ste predišli hľadaniu prepínačov po bojisku :) Aj keď beriem tieto drobnosti do úvahy, tak zbraň hodnotím ako dobrú kúpu. Plast je pevný a hrubý (narozdiel od niektorých AEG replík, ktoré sa pomaly bojím zobrať do ruky). Jedná sa o dobrú repliku. Plyn vo všetkých 5 zásobníkoch, ktoré mám k zbrani vydrží na jedno naplnenie cca 3 plnenia guličkami pri teplote 15 stupňov. U WE zbraní je známe, že sa treba o nich trochu v úvode postarať, ako píšem v bodoch vyššie. Na oplátku za dobrú prácu však dostanete spoľahlivú zbraň za dobrú cenu.

Novinky a slevy emailem