AK74UN, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu AK74UN se systémem Blow Back od firmy WE. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model z velké části z ohýbaného a lisovaného plechu. Velice zdařilé zpracování v měřítku 1:1 je doplněné ocelovými prvky. Z pevného polymer plastu je pouze pažbička, vnější obal zásobníku a vroubkované předpažbí. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 800 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu AK74UN se systémem Blow Back od firmy WE. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model z velké části z ohýbaného a lisovaného plechu. Velice zdařilé zpracování v měřítku 1:1 je doplněné ocelovými prvky. Z pevného polymer plastu je pouze pažbička, vnější obal zásobníku a vroubkované předpažbí. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy. Z důvodu pohyblivého závěru je tedy třeba provádět pravidelnou uživatelskou rozborku, zbraň čistit a mazat silikonem. Jen tak bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení jak v režimu jednotlivě, tak při střelbě dávkou. Z důvodů výše uvedených se tyto modely nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

Zkrácená verze známého samopalu AK74 je standardně osazena bočně sklopnou ramenní opěrkou. Kovová vnější hlaveň je zakončena levotočivým závitem 14 mm, který je schovaný pod specifickým kompenzátorem na samotném ústí. Na levé straně těla je ocelová boční montážní lišta, pomocí které lze na zbraň snadno nasunout boční bázi AK s optikou nebo kolimátorem. Součástí balení je trubičková plnička a plastový zásobník na 30 BB. Plyn se v tomto případě plní do zásobníku přes ventilek na spodní straně.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 360 mm
Délka zbraně 855/770 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 3,30 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

05.02.2022 RIS

mikuláš machčekmikuláš machček

Dobrý den jaké předpažbí s RIS lištami by jste doporučily. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Žádné takové v nabídce bohužel nemáme.


Novinky a slevy emailem