Dragunov SVD, Black, AEG, A&K

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Dragunov SVD v moderním černém provedení [A&K].

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 590 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Dragunov SVD [A&K] v celokovovém provedení. Pažba a dlouhé předpažbí jsou velice zdařile vyrobené z černého a odolného plastu. Koženkou potažená lícnice lze z pažby rychle a jednoduše sundat. Na levé straně těla je lišta pro nacvaknutí puškohledu nebo montážní báze s RIS.

Kovový zesílený mechabox obsahuje ocelová kola, precizní 7 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Kovová Hop-Up komora je samozřejmostí. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 9,6V/1200 mAh (malý konektor) a vysokokapacitní zásobník na 200 BB.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 590 mm
Délka zbraně 1220 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ AK (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,3 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 64 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 128 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 - 130 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu zesílený verze SVD (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 200 BB

Komentáře k produktu

27.03.2019 Dřevěný upgrade

David SeidlDavid Seidl

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda je možné přidat dřevěný doplněk a blowback děkuji

AirsoftGuns: To bohužel možné není.


01.08.2017 Upgrade na M150

Martin HaukMartin Hauk

Tuto airsoftovou repliku SVD jsem koupil už použitou. Důvodem byla relativně nízká cena a snadný upgrade díky systému rychlé výměny pružiny. Byla už osazena nízkoodporovou kabeláží s mosfetem a vysokozátěžovým motorkem SHS, ale úsťová rychlost byla jen 100 m/s. Bylo to způsobeno netěsností hlavy pístu ve válci, ukázalo se po rozebrání. Do mechaboxu jsem dal nový píst s celoocelovým hřebenem a hliníkovou protitlakou hlavou. Dále jsem vyměnil kola za super zátěžová 100:300 od SHS. Válec, hlavu válce a trysku jsem nechal původní, protože tuningová hlava válce pro tento atypický mechabox na trhu není a standardní hliníková tryska na výfuk hlavy válce nešla nasunout. Takto upravená replika měla se základní pružinou výkon 130 m/s, zkusil jsem tedy pružinu M 140 a s tou byla úsťová rychlost až 153 m/s. Nakonec jsem vyzkoušel pružinu SHS M150 zkrácenou o 3 závity a s ní úsťovka vzrostla až na 163 m/s. S tímto výkonem jsem velmi spokojen. Jen doufám, že to plastová hlava válce a mechabox vydrží. Na AirsoftGuns mám dotaz, jestli zařadí do nabídky náhradní mechabox pro tuto repliku a sadu dřevěné pažby s předpažbím. Dřevěný set vyráběl myslím Klínský v ČR a nabízený je na AirsoftMorava, ale je vyprodán.

AirsoftGuns: Žádné vnitřní díly ani vnější části pro tento model v nejbližších měsících bohužel nezařadíme. Firma Klínský vyráběla pažbení na verzi v natahovacím provedení. Bohužel netušíme, zda jsou tyto komponenty s AEG kompatibilní.


12.10.2015 Mechabox

Ondra HusákOndra Husák
1 mohla by byt pružina 150. 2 optika ze možna s postraní bázi ak cyma ? Děkuji

AirsoftGuns: Upgrade je možný, ale M150 je pro původní slitinový mechabox podle nás hraniční tuhost. Pružině této úrovně bude třeba náležitě přizpůsobit další díly. Boční báze půjde upnout.

29.06.2015 mech

František MiličkaFrantišek Milička
a mechabox je tady stejný jako u CA ?? takže by měl vydržet pružinu m170?

AirsoftGuns: Technické řešení každého AEG SVD v naší nabídce je jiné (mechabox s CA neodpovídá). Toto je nejlevnější a asi nejméně vhodná volba.

Avatar
Zora Kučerová, 28. 12. 2017

Novinky a slevy emailem