Barrett M82A1 CQB, TAN, dvojnožka, optika, Snow Wolf, SW-02B

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Barrett M82A1 CQB - TAN [SW-02B] v celokovovém provedení. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

10 130 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Barrett M82A1 CQB - TAN [SW-02B] v celokovovém provedení. Vše na zbrani je vyrobeno z oceli nebo slitiny kovu, až na pažbičku z odolného plastu a gumovou botku pažby. Zbraň je v základu vybavena dlouhou montážní RIS lištou pro uchycení puškohledu a také stavitelným kovovým Hop-Up mechanismem.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 7 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optiku 3-9x50 s podsvícením kříže, která má odklápěcí krytky, sluneční clonu a montážní kroužky. Dále je součástí balení vytěrák na čištění hlavně, transportní rukojeť, popruh a vysokokapacitní zásobník na 500 BB (Hicap).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 300 mm
Délka zbraně 1210 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Large (8,4V)
Hmotnost zbraně 6,20 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 500 BB

Komentáře k produktu

26.09.2015 Barevné provedení

Lukáš PastrňákLukáš Pastrňák
Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli je tento model dostupný i v jiném barevném provedení. Zbraň v téhle barvě je v lese mezi zelení celkem výrazná tudíž je i docela nevhodná. Děkuji

AirsoftGuns: Výrobce dělá černou i pískovou. Pro docílení lepšího zamaskování se dá kamufláž nastříkat nebo zbraň pouze obalit sniper šálou či maskovací sítí.

26.08.2015 re

Jan ProkesJan Prokes
dobry den chci se zeptat na jaky vykon jde upgrade této zbrane a cca cena

AirsoftGuns: Maximální upgrade se několikrát stavěl na cca 190 m/s. Nejlepší a nutné díly, nezbytné příslušenství a práce v servise je cca 20 000Kč (bez ceny zbraně).

Novinky a slevy emailem