Univerzální MOS FET spínací sada, 3D MAX, AirsoftGuns

Univerzální MOS FET spínací sada je moderní elektronické zařízení, které zabraňuje opalování kontaktů u AEG zbraní, zvyšuje kadenci zbraně a šetří spotřebu akumulátoru. Tato 3D MAX spínací sada obsahuje tři výkonné MOS FET tranzistory s extrémním proudovým zatížením (Ip = 680A) a navíc je každý tranzistor opatřen vlastním chladičem pro lepší odvod nežádoucího tepla. Proto je tato sada vhodná pro extrémní proudové zatížení a doporučujeme jí instalovat do všech zbraní s pružinou M170 – M200 v odpovídající konfiguraci. Výhodou u tohoto typu je i to, že používá nižší počet vodičů a tím ho lze snadněji instalovat i do modelů s minimem prostoru na protažení elektroinstalace.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

690 Kč s DPH

Univerzální MOS FET spínací sada je moderní elektronické zařízení, které zabraňuje opalování kontaktů u AEG zbraní, zvyšuje kadenci zbraně a šetří spotřebu akumulátoru. Tato 3D MAX spínací sada obsahuje tři výkonné MOS FET tranzistory s extrémním proudovým zatížením (Ip = 680A) a navíc je každý tranzistor opatřen vlastním chladičem pro lepší odvod nežádoucího tepla. Proto je tato sada vhodná pro extrémní proudové zatížení a doporučujeme jí instalovat do všech zbraní s pružinou M170 – M200 v odpovídající konfiguraci. Výhodou u tohoto typu je i to, že používá nižší počet vodičů a tím ho lze snadněji instalovat i do modelů s minimem prostoru na protažení elektroinstalace. Tato univerzální sada je vhodná pro použití s vysokonapěťovými akumulátory. Určeno pro všechny modely zbraní, obsahuje veškeré nezbytné instalační komponenty a podrobný instalační návod.

Obsah balení:
- MOS FET spínač se silikonovou kabeláží 1 ks
- smršťovací bužírka malá 2 ks
- smršťovací bužírka velká 2 ks
- konektor Fast-On velký 2 ks (pojistka)
- konektor Fast-On malý 2 ks (motor)
- velká nožová pojistka (autopojistka) 32V/30A 1 ks

Komentáře k produktu

22.06.2015 mosfet

Martin KazimírMartin Kazimír
Dobrý den, jen kontrolní otázka:pro signál k spouštovému konektoru vedou 2 drátky? Ono to totiž nejde z fotky poznat. Vypadá to jako jeden, což mi nějak nedává smysl.

AirsoftGuns: 3D typy - 3 dráty mají pouze jeden signální vodič. To je výhoda pro tažení ve zbraních, kde je málo místa na vodiče. Schema zapojení je součástí balení.

03.05.2015 Spoušť

Jan KubíčekJan Kubíček
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli k tomu stačí koupit jen spoušť nebo i nějaká i ta spínací kostra jako u standardních spínacích sad. Já totiž viděl, jak to ve videu týpek složil do mechaboxu jen s tímto a spouští.

AirsoftGuns: Tato sada se napojí na stávající kontakty zbraně a ponechá se i původní spoušť. Pro instalaci není nutné kupovat nic dalšího.

24.01.2014 Re: smile04

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na M130 by musel stacit i typ standard. Predpokladame vsak, ze s kulometem se bude vice strilet, tak by asi bylo lepsi pouzit tuto nejodolnejsi verzi MOS FET spinace s chladicem. I pro pripad, ze se da tuzsi pruzina. Instalaci kabelaze a spina ce provadime v nasem servise za 300 Kc. Pripadne se lze domluvit na prohlidce nebo kompletni udrzbe vnitrku mechaboxu.

24.01.2014 M249 od CA

smile04smile04
dobry den, koupil jsem m249 od ca s upgradem a custom elektrikou uvnitř ktera komplet vyhořela, rad bych to dal dohromady...potřebuji tedy kabeláž a i něco jako tady ten mosfet, chci to odolné aby to vydrželo M130 a časem i více...můžete mi něco doporučit prosím? případně navrhněte cenu za montáž vaším servisem a já to zvážím.

01.03.2012 Re: chumi

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite ano. Lze pouzit tento nebo i levnejsi typ standard.

29.02.2012

chumichumi
Dobry den, pujde tento mosfet do předpažbi do g36c od JG ?

Novinky a slevy emailem