ASCU Gen.2 pro mechabox v. 2, zadní, Airsoft Syst.

ASCU (Airsoft Systems Control Unit) spínací sada generace 2 je moderní elektronické zařízení, které úplně nahrazuje standardní a zastaralé spoušťové kontakty u AEG zbraní. Snímací částí dostává informace o stisknutí spouště a o funkci přerušovače režimu střelby. Přes datový kabel prochází informace do kontrolní jednotky, pomocí které je zbraň řízena a chráněna. Při dobře zvolené sestavě lze použít na silné pružiny i výkonné akumulátory.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 190 Kč s DPH

ASCU (Airsoft Systems Control Unit) spínací sada generace 2 je moderní elektronické zařízení, které úplně nahrazuje standardní a zastaralé spoušťové kontakty u AEG zbraní. Snímací částí dostává informace o stisknutí spouště a o funkci přerušovače režimu střelby. Přes datový kabel prochází informace do kontrolní jednotky, pomocí které je zbraň řízena a chráněna. Při dobře zvolené sestavě lze použít na silné pružiny i výkonné akumulátory. Tato univerzální sada je vhodná pro všechny modely zbraní s mechaboxem v. 2 a akumulátorem uloženým vzadu v pažbě. Balení obsahuje veškeré nezbytné instalační komponenty a podrobný instalační návod.

Možné nastavení režimu střelby:
1) semi + tří-ranná dávka a pak full auto
2) semi + full auto
3) semi + tří-ranná dávka
4) pouze semi

Výhody ASCU:
• Detekce prázných zásobníků v případě připojení ASHU.
• Detekce mechanické poruchy v mechaboxu.
• Vždy se dokončí celý cyklus otáčení kol.
• Prodlužuje životnost pružiny.
• Rychlejší reakce po stisknutí spouště.
• Realistický chod spouště.
• Navýšení kadence střelby.
• Ochrana proti nadměrnému podbití všech akumulátoru.
• Kompatibilní s Li-Pol, Li-Fe, NiMH a NiCd (7,2 - 12V).
• Detekce spodní hranice vybití Li-Pol akumulátoru.
• V případě silného motoru není nutná západka zpětného chodu.
• Jednoduchá instalace.
• Programování jednotlivých módů pomocí spouště.

Komentáře k produktu

04.06.2013 Re: Petr Vedra

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na M140 do G&P nebude problem. Funkce hlidajici nadmerne podbijeni akumulatoru funguje tak, ze kdyz dojde na kritickou hranici, zmlkne cela zbran a dal nefunguje.

31.05.2013

Petr VedraPetr Vedra
Dobrý den, bude tento systém spínání fungovat i s pružinou 140 (mech.verII GaP) a jak je ošetřena pojistka pro baterie z NiMH článků? Děkuji.

18.04.2013 Re: hauk

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
V nejblizsi dobe urcite k naskladneni nedojde. I tato elektronika ma vsak vstup uzpusobeny na pripojeni Hop-Up komoroy ASHU.

15.04.2013 ASCU Gen.3 + ASHU

haukhauk
Budete mít v nabídce ASCU Gen.3 + ASHU, případně je tato verze ASCU kompatibilní s Hop-Up komorou ASHU?

07.03.2013 Re: Daemon4E

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Presne tak. Vyrobce udava i funkci ochrany li-pol pred extremnim podbitim. V praxi to funguje tak, ze zbran prestane fungovat. K pouziti Vam budou stacit uvedene veci a vhodna zbran pro tuto elektroniku :)

05.03.2013 Li-pol

Daemon4EDaemon4E
Mám pouze jednu skromnou, až trapnou otázku. Tím, že zakoupím tuto kabeláž, mám už vystaráno s ošetřením Li-pol baterií, myslím tím, nemusím kupovat alarm, baterie přestane při malém napětí díky kabeláži sama fungovat, je jakoby odříznutá od dalšího vybíjení ve zbrani? Ještě jinak. Stačilo by si namontovat tuto kabeláž, koupit Li-pol a nabíječku na Li-pol+ochranný obal a nemusím dále nic řešit? Mockrát děkuji za vaši odpověď :-)

Novinky a slevy emailem