SIG SG 552 Seals, gen. 2, Jing Gong, JG082

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu SIG SG 552 Seals [S-552, JG-082] od firmy Jing Gong.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 490 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu SIG SG 552 Seals [S-552, JG-082] od firmy Jing Gong. Kompaktní karabina SG 552 označována i jako Commando vychází z modelu známé pušky SG 550 pocházející z produkce švýcarské zbrojovky SIG. Z kovu je přední blok s mířidlem a očkem na popruh, vnější hlaveň, kompenzátor, záchyt zásobníku, lučík, spoušť, táhlo závěru atd. Předpažbí, tělo a bočně sklopná pažba jsou z pevného plastu. Předpažbí má uvnitř prostor na akumulátor (typ MINI 8,4V) a jsou na něm přidělané dvě RIS lišty, na které lze připevnit svítilnu, laser, taktickou rukojeť nebo jiné potřebné zařízení. Za pozornost jistě stojí i sklopná muška, plně stavitelné zadní hledí nebo málo častá koncepce bočně sklopného lučíku (lepší přístup např. v rukavicích).

Kovový zesílený mechabox ver. III obsahuje základní kovová kola, kluzná 7 mm ložiska (kov), kovový rotační vodič pružiny, mosazný válec, pružinu na úrovni M120, plastovou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i dobře řešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je trafo-nabíječka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), horní RIS báze pro montáž zaměřovače, plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 220 BB (Hicap).

Nejnovější zbraně pod označením generace 2. nabízejí možnost uživatelské regulace výkonu. Speciální trn v mechaboxu umožňuje větší stlačení nebo povolení pružiny, a tímto se výkon mění zhruba v rozmezí 110-120 m/s. Regulace se provádí, po sklopení pažby, pomocí šroubování zasunutého imbus klíče (2,5 mm) do otvoru v zadní části mechaboxu.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 247 mm
Délka zbraně 483/725 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 2,40 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Střední zátěžový
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Střední
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 220 BB

Komentáře k produktu

18.04.2020 Kolimátor

Filip RichterFilip Richter

Zdravím, chci se zeptat jak přidělám tubusoví kolimátor na místo kovových mířidel. Případně jakou lištu pořídit aby šla připevnit.

AirsoftGuns: Horní RIS na tělo se dává mezi mířidla. Je součástí balení, nebo lze dokoupit variantu od Tokyo Marui. Pak již půjde namontovat kolimátor.


26.07.2018 dotaz

Vladimír TománekVladimír Tománek

Zdravím, chtěl bych se jen zeptat, zdali je odšroubovatelná koncovka hlavně, popřípadě v kterých místech a jak to tam je se závity. Děkuji

AirsoftGuns: Koncový flashider, lze odšroubovat a nahradit např. tlumičem hluku výstřelu. Závit klasický tzn. 14x1 levotočivý.


28.01.2016 Hop up

Dominik JarýDominik Jarý
Dobrý den, mohu se zeptat jestli tato zbraň má hop up jestli ano tak jaký děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Regulovatelný viz parametry.

18.09.2014 Re: Lahvac

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
To nas opravdu mrzi. Pri tvorbe popisku jsme vychazeli z informaci od cinskeho vyrobce. Bohuzel presne osazeni dilu se v nekterych pripadech muze lisit serie od serie ci kus od kus. To je u zbrani techto znacek a cenove kategorie dosti obvykle. Na zaklad a vysledny vykon dane dily urcite postaci a v pripade upgrade se clovek stejne nevyhne investici za kvalitnejsi soucastky.

12.09.2014 Špatný popisek dílů

LahvacLahvac
Mechabox není zesílený,neobsahuje 7mm KOVOVÁ ložiska(ale 6mm plastová)Pružina na úrovni 100(reálně TM základ 90)hlava válce a pístu plastové základ.Klícka motoru má z nějakého nejasného důvodu čepy namísto šroubů.

Novinky a slevy emailem