Sada klasických kol, vysokorychlostní, 12:1, gen. 3, SHS

Vysokorychlostní sada klasických ozubených kol Gen. 3 (12:1) od firmy SHS. Důležité části vyrobeny z oceli na přesných CNC strojích. Díky převodu dosahuje zbraň velmi vysoké kadence (zrychlení cca o 30 až 40%). Výrobce uvádí doporučené použití na pružinách M90-M130. Ve zbrani je možné použít klasický píst s celými zuby a v kombinaci s vysokootáčkovým motorem SHS lze docílit kadence 32-42 ran za sekundu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

550 Kč s DPH

Vysokorychlostní sada klasických ozubených kol Gen. 3 (12:1) od firmy SHS. Důležité části vyrobeny z oceli na přesných CNC strojích. Díky převodu dosahuje zbraň velmi vysoké kadence (zrychlení cca o 30 až 40%). Výrobce uvádí doporučené použití na pružinách M90-M130. Ve zbrani je možné použít klasický píst s celými zuby a v kombinaci s vysokootáčkovým motorem SHS lze docílit kadence 32-42 ran za sekundu. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Motorové/kuželové kolo je v případě této nejnovější třetí generace vyrobeno z Chrom Molybdenové legované oceli. Polovina pístového kola doléhající na hřeben pístu již také není z běžného odlitku, ale je vyrobena z jednoho kusu díky třískovému obrábění oceli. Tyto a další změny se pozitivně projevily na odolnosti celé sady kol.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem