Pístové kolo Dual Sector s ramínkem v. 2, SHS

Ocelové pístové převodové kolo speciálně navržené pro maximální navýšení kadence zbraně (Dual Sector gear). V sadě s vysokorychlostním ramínkem pro mechaboxy verze 2.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

550 Kč s DPH

Ocelové pístové kolo speciálně navržené pro maximální navýšení kadence zbraně, ve světě známé jako Dual Sector gear. V sadě s vysokorychlostním ramínkem pro mechaboxy verze 2. Pístové kolo je vyrobeno se dvěma hřebeny pro píst s menším počtem zubů (2x8) a zajišťuje navýšení kadence o cca 100%. Pístové kolo je kompatibilní se standardními převodovými koly SHS 16:1 a 18:1. Doporučujeme používat v kombinaci s pístem, který má celokovové ozubení a je vhodné používat vnitřní hlavně s délkou max. 300 mm.

Komentáře k produktu

16.11.2020 Dotaz

Stanislav DotlačilStanislav Dotlačil

Zdravím chci se zeptat jestli má smysl pořizovat tento dual selector do této sestavy: Hliníkový píst celokovové otočení (shooter) Hliníkovou hlavu pístu s tichým gumovým dorazem a kuličkovým ložiskem. A hliníkovou hlavu válce s dvojitým těsněním. (shs) ROTAČNÍ VODÍCÍ TRN PRUŽINY S LOŽISKEM TYP 2 (shs/super shooter) Pružina progresivní vypnutí M140 (shs) AKTIVNÍ BRZDA MIKRO II (JEFFTRON) Ze základu je GB v 2 zesílený, válec tipu 1, kluzná 7mm kovová ložiska, AKUMULÁTOR NIMH 8,4V / 1600MAH

AirsoftGuns: Zda to má smysl? Musíte vědět Vy co od zbraně požadujete. Neuvádíte motorek, typ současného převodu kol a aktuálně naměřenou kadenci.


Avatar
Jakub Janeček, 25. 04. 2015

Novinky a slevy emailem