Pístové kolo Dual Sector s ramínkem v. 3, SHS

Ocelové pístové převodové kolo speciálně navržené pro maximální navýšení kadence zbraně (Dual Sector gear). V sadě s vysokorychlostním ramínkem pro mechaboxy verze 3.

Skladem 1-3 ks 19.06.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

550 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 6 kreditů.

Více informací
Ocelové pístové kolo speciálně navržené pro maximální navýšení kadence zbraně, ve světě známé jako Dual Sector gear. V sadě s vysokorychlostním ramínkem pro mechaboxy verze 3. Pístové kolo je vyrobeno se dvěma hřebeny pro píst s menším počtem zubů (2x8) a zajišťuje navýšení kadence o cca 100%. Pístové kolo je kompatibilní se standardními převodovými koly SHS 16:1 a 18:1. Doporučujeme používat v kombinaci s pístem, který má celokovové ozubení a je vhodné používat vnitřní hlavně s délkou max. 300 mm.

Komentáře k produktu

28.06.2015 Pístové kolo Dual Sector

Jiří MaňásekJiří Maňásek
Dobrý den.Jaký píst,akumulátor a pružinu z vaší nabídky dílů by jste mi doporučily k tomuto kolu. Chtěl bych jej vyzkoušet ve zbrani AK 74SU od D-boys.Děkuji.

AirsoftGuns: To záleží jakých chcete docílit výsledků. Montáž vyžaduje určité vědomosti a nutným úpravám pro správnou a dlouhou funkčnost se určitě nevyhnete. Většinou se kombinuje s dalšími SHS díly.

Avatar
Miroslav Peteřík, 28. 10. 2021

Novinky a slevy emailem