MASADA, ACR, Magpul PTS, RIS, Short, TAN, A&K, MOD3

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS ve zkrácené verzi s RIS předpažbím v pískové (Tan) barvě. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení.

Skladem > 5 ks 24.09.2020 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

7 200 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 72 kreditů.

Více informací
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS ve zkrácené verzi s RIS předpažbím v pískové (Tan) barvě. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení. Z kovu je kompenzátor na ústí hlavně, vnější hlaveň, RIS předpažbí, mířidla a celá horní polovina těla, která je také opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tento moderní typ zbraně je vybaven plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Záchyt závěru je plně funkční, což jistě oceníte při regulaci Hop-Up, který se nachází ve výhozném okénku. Akumulátor se v tomto případě umisťuje do prostoru v předpažbí. Zajímavostí je i bočně sklopná pažba, která je zároveň teleskopická (7 poloh nastavení) a opatřena rychle stavitelnou lícnicí.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, kovový vodič pružiny, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník PMAG na 300 BB (kompatibilní se standardem typu M16/M4/M15).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 300 mm
Délka zbraně 770/700/540 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 2,80 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 125 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu kovový verze 2 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

03.02.2019 Tlumič

Jan BrychnáčJan Brychnáč

Dobrý den, Chci se zeptat, zda-li jde na zbraň pridělat tlumič?

AirsoftGuns: Ano, závit na hlavni je 14mm levotočivý.


Avatar
Branislav Matkovič, 10. 09. 2015

Avatar
Ondřej Douša, 25. 10. 2019

Po jednom vystříleném zásobníku zbraň přestala střílet. Pojistka OK. Po proměření multimetrem jsem zjistil, že kontakt mezi objímkami pojistky nevodí. Kontakty jsem spojil a pojistku vyřadil, pak již bylo vše naprosto OK. Pojistku nahradím nožovou (auto pojistkou) s lepší paticí.

Novinky a slevy emailem