Kolimátor Aimpoint CompM2, 4MOA, vysoká montáž, ACM

Zdařile zhotovený tubusový typ kolimátoru CompM2 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou. Čočky jsou chráněny proti nečistotám odklápěcími víčky. Součástí dodávky je i šikmý vysoký montážní kroužek. Kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít dvě intenzity červeného a dvě intenzity zeleného nasvícení záměrného bodu (tečka o velikosti 4MOA).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 060 Kč s DPH

Zdařile zhotovený tubusový typ kolimátoru CompM2 s průměrem čoček 30 mm, který je možné snadno a rychle připevnit na všechny zbraně s běžnou RIS lištou. Čočky jsou chráněny proti nečistotám odklápěcími víčky. Součástí dodávky je i šikmý vysoký montážní kroužek. Kolimátor je plně seřiditelný a je na něm možné využít dvě intenzity červeného a dvě intenzity zeleného nasvícení záměrného bodu (tečka o velikosti 4MOA). Celokovový kolimátor vyrobený ve stylu provedení kolimátoru CompM2 od firmy Aimpoint, který používá mnoho armád a speciálních jednotek z celého světa.

Komentáře k produktu

04.09.2019 Dotaz

Petr KoníčekPetr Koníček

Bude někdy na skladu ještě?

AirsoftGuns: Doufáme že ano, ale v nejbližších měsících to nebude.


17.09.2017 Sklad

Jan HanáčekJan Hanáček

Dobrý den mohu se vás zeptat kdy nákladníte tento produkt?

AirsoftGuns: Do konce roku pravděpodobně nebude.


06.12.2015 Zasah kulickou

Fedor StryapuninFedor Stryapunin
Dobry den, chtel bych se zeptat co se stane kdyz vnitrni sklicko kolimatoru zasahne kulicka?

AirsoftGuns: Sklíčko se prostřelí. Kdo se bojí a chce se vyvarovat riziku prostřelení, může si udělat krytku z polykarbonátu.

19.08.2014 Re: skyline

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Rozdily: vyrobce/cena, kvalita zpracovani, bod/pruhled, technicke reseni vnitrku a dalsi drobne odlisnosti. KillFlash lze pridelat i na tento typ. Pokud se na kolimator M4 da navysujici mezidil (soucasti baleni), tak bude kolimator/tecka cca stejne vysoko jako v pripade tohoto modelu s vyfocenym montaznim krouzkem.

18.08.2014

skylineskyline
1. V čem se kolimátor liší od: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1082 ? 2. Je nějaký rozdíl ve zpracování, kvalitě atd. oproti výše jmenovanému a ještě Aimpint M4 (http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1967) ? 3. Lze na tento (4MOA) připevnit killflash (http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2005) ? 4. Je tento kolimátor po připevnění výš než Aimpoint M4 (http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1967)? Chtěl bych, aby se co možná nejvíce vyhnul přednímu mířidlu (na M4). Díky za odpověď.

Avatar
Petr Blažek, 26. 05. 2015

Novinky a slevy emailem