MASADA, ACR, Magpul PTS, Long, TAN, A&K, MOD4

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS v dlouhém provedení a pískové (Tan) barvě. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

6 880 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS v dlouhém provedení a pískové (Tan) barvě. Tato varianta je přímo ideální pro použití jako sniper nebo DMR puška. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení. Z kovu je kompenzátor na ústí hlavně, vnější hlaveň, mířidla a celá horní polovina těla, která je opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tento moderní typ zbraně je vybaven plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Záchyt závěru je plně funkční, což jistě oceníte při regulaci Hop-Up, který se nachází ve výhozném okénku. Zbraň disponuje pevnou pažbou s možností částečné regulace její délky a stavitelnou lícnicí. Akumulátor se v tomto případě umisťuje do prostoru v předpažbí.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, kovový vodič pružiny, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je vytěrák a vysokokapacitní zásobník PMAG na 300 BB (kompatibilní se standardem typu M16/M4/M15).

- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 510 mm
Délka zbraně 970/1010 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 3,20 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 125 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu kovový verze 2 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

18.01.2021 Otázka

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Z jaké ho materiálu se skládá vnější část braně a je vnitřně celokov? A dala by se otestovat?

AirsoftGuns: Vnější hlaveň je slitina kovu. Vnitřní díly jsou klasické, tzn. kola kov, mechabox slitina, většina drobných dílků je z plastu. V základu nějaký čas vydrží, pak je možné jejich nahrazení za lepší materiály.


18.11.2018 Hop-Up komora

Matěj DolejšMatěj Dolejš

Dobrý den chci se zeptat zda je Hop-Up komora v základu kovová nebo plastová. Za odpověď děkuji předem.

AirsoftGuns: Průhledný plast.


26.01.2017 Ková zbraň

Patrik BenesPatrik Benes
Dobrý den mohu se zeptat je celo kovová a pokud ne mohli by jste mi prosím říct které části ano? :)

AirsoftGuns: Poměr kovu a plastu na vnějších částech je schodný s palnou předlohou. Tzn. plast je pouze pažba, spodní část těla, zásobník a předpažbí. Většinou jsou to části s kterými přijde do styku střelec.

27.12.2016 Akumulator

Wulf LierWulf Lier
Zdravim mam otazku ohladom toho ako tam mam dat do predpazbia ten akumulator vobec tam nepasuje a ked zasuvam predpazbie naspat tak vobec nejde pretoze akumulator je moc siroky alebo skor "tucny".

AirsoftGuns: Vkládáte originální akumulátor co je od výrobce v balení? Je třeba vše porovnat a pak to jde. Někdy pomůže fixace akumulátoru el. páskou k vnější hlavni.

02.12.2016 re. mechabox

Miroslav KršekMiroslav Kršek
Mě šlo o to jestli se dá použít normální mechabox z m4 nebo jestli je zapotřebí nějaký specifický pouze pro tuhle zbraň a kolik by tak ten mechabox stal když bych chtěl udělat upgrand na 160m/s+

AirsoftGuns: Zbraň využívá mechabox ver.II, takže typ M4/M16. Typ v MASADĚ má z důvodu oboustranného přepínače drobné specifikum, což mají většinou i náhradní CNC mechaboxy. Pokud ne, lze v rámci servisu dofrézovat.

01.12.2016 Mechabox

Miroslav KršekMiroslav Kršek
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli lze upgrand lepšího zátěžového mechaboxu pro pružiny 160m/s. nebo jestli se dají namontovat pouze speciální mechaboxy určené pouze pro tuto odstřelovačku. Děkuji

AirsoftGuns: Bohužel moc nechápeme Váš dotaz. Na dlouhodobý výkon 160m/s bude potřeba pevný CNC mechabox příslušného typu, aby se do zbraně tvarově vešel.

30.01.2016 Akumulátor

Jakub DolejšíJakub Dolejší
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda můžu dát do této zbraně po úpravě konektorů tento http://www.airsoftguns.cz/akumulator-vb-li-pol-11-1v-1300-mah-15c-vb-power akumulátor.

AirsoftGuns: Na původní díly to není vhodné.

Novinky a slevy emailem