M870 Tactical, GNB, Tokyo Marui

Plynová airsoftová zbraň se systémem Pump Action. Replika modelu brokovnice Remington M870 Tactical od firmy Tokyo Marui.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 890 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Pump Action. Replika modelu brokovnice Remington M870 Tactical od firmy Tokyo Marui. Japonská značka opět nezklamala! Díky nové koncepci plynového pohonu a unikátního technického řešení přináší na trh naprosto exkluzivní kousek. Celokovové provedení, realistické využití patron jako zásobníku, měnitelný plynový rezervoár v pažbě, tři vnitřní hlavně a snadné natažení se specifickým zvukem. To je jen slabý výčet hlavních specifikací tohoto skvělého modelu. Z kvalitního a odolného plastu je z vnějších částí pouze černá pažba pažba a vroubkované předpažbí. Promyšlené a revoluční řešení umožňuje snadnou volbu režimu mezi střelbou po třech, nebo šesti kuličkách. Horní RIS lišta pro instalaci zaměřovače je v tomto případě samozřejmostí, i když díky dobře řešeným mechanickým mířidlům není jeho montáž nutností. Někteří majitelé jistě ocení i úložný prostor pro náhradní patrony, který se skrývá ve spodní trubici. Součástí balení je trubičková plnička, vytěrák na čištění hlavně a jedna patrona na 30 BB (stejný typ jako pro manuální brokovnice Tokyo Marui).BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 260 mm
Délka zbraně 954 mm
Doporučené střelivo 0,20 g
Hmotnost zbraně 2,72 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up fixní hop-up 0,20g BB
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/3 BB/6 BB
Úsťová rychlost naměřená 85 m/s (6 BB)
Úsťová rychlost udaná výrobcem 95 m/s (3 BB)
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

17.05.2020 Otázka

Patrik FiřtPatrik Fiřt

Ke zbrani je jen 1 zásobník

AirsoftGuns: Ano, v balení od výrobce je jedna patrona. Další lze dokoupit.


Avatar
Petr Růžička, 24. 07. 2015

Avatar
Tomáš Marvan, 22. 10. 2015

Stejná poznámka jako u kolimátoru.

Avatar
Leonard Morávek, 31. 12. 2017

Dobre zvážiť použiteľnosť. Úsťovou rýchlosťou zrovna neoslní, takže na nejaké otvorenejšie priestranstvá to nie je najšťastnejšia voľba. Aj keď na to brokovnica nie je robená. V budove mi príde veľmi neohrabaná vďaka jej dĺžke. Režim streľby 6bb je účinný pomerne na krátku vzdialenosť... Keď tak radšej by som už volil krátku verziu tejto brokovnice, to by mohlo mať v budove väčší zmysel. Už by som cestou brokovnice nešiel, naozaj radšej kúpiť AEG na ktoré sa brokovnica zďaleka nechytá... Čo sa týka vonkajšieho spracovania tak to mohlo byť aj lepšie. Hlaveň aj so spodnou trubicou s predpažbím mohla byť k telu nejako lepšie prichytená. Cítite ako sa mierne zbraň láme v tomto mieste. Samozrejme nie je to žiadna ohromná vôla ale mne to vadí a kazí to celkový dojem. Za tie peniaze by som asi niečo viac čakal.

Novinky a slevy emailem