M870 Police, SB, GNB, PPS, GG-0013

Plynová airsoftová zbraň s realistickým systémem výhozu nábojnic. Replika modelu brokovnice Remington M870 Police [GG-0013] od firmy PPS.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 950 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň s realistickým systémem výhozu nábojnic. Replika modelu brokovnice Remington M870 Police [GG-0013] od firmy PPS. Celokovové provedení, funkční mechanická pojistka spouště, realistické využití patron a snadné natažení se specifickým zvukem posouvá využití airsoftové brokovnice na další zajímavý stupeň. Každá patrona naplněna plynem a 3mi kuličkami se vkládá spodem přes okénko a dále do trubicového zásobníku pod hlavní (celkem pojme 4+1 patron). Přebitím za předpažbí se patrona přesune do komory a zbraň je připravena k výstřelu. Po zmáčknutí spouště a opětovném přebití je prázdná nábojnice vymrštěna okénkem na pravé straně těla. Z kvalitního a odolného plastu je v tomto případě pouze černá pažba a vroubkované předpažbí. Z oceli jsou naopak nejvíce namáhaná táhla, vybíječ komory, pojistka a vyhazovač nábojnic. Součástí balení je nabíjecí kolíček a 2x plastová patrona s kovovou základnou o kapacitě 3 BB (6 mm).
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 305 mm
Délka zbraně 870 mm
Doporučené střelivo 0,20 g
Hmotnost zbraně 2,30 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up fixní hop-up 0,20g BB
Přibližný dostřel 40 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/3 BB
Úsťová rychlost naměřená 60 m/s (3 BB)
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s (1 BB)
Zásobník kapacita 2x3 BB

Komentáře k produktu

14.10.2022 Dostupnost

Martin LudvíkMartin Ludvík

Dobrý den, chci se zeptat bude-li brokovnice naskladněna? Mám velký zájem. A byla by naskladněna nejpozději do Vánoc?

AirsoftGuns: Do konce roku tento model nedoskladníme.


26.11.2021 Dostupnost

Mathias PaclíkMathias Paclík

Dobrý den, chtěl bych se Vaś zeptat, zda-li bude brokovnice někdy naskladněna, či ne. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: V nadcházejících měsících bohužel nebude.


13.08.2020 Dostupnost

Franta PepaFranta Pepa
kdy bude zbraň dostupna?

28.05.2018 počet hlavní

Matouš Jan NovotnýMatouš Jan Novotný

Dobrý den. měl bych zájem o plynovou brokovnici ale záleží mi na tom aby měla samostatné hlavně pro kuličky. Má je tento kousek popřípadě kolik. děkuji

AirsoftGuns: Vnitřní hlaveň je jedna (kuličky jsou z patrony za sebou). 3 hlavně má plynová brokovnice od Tokyo Marui, která umožňuje volbu střelby po 3 nebo 6 BB.


28.10.2017 Berokovnice M870 Police, SB, GNB, PPS, GG-0013

Milan PantůčekMilan Pantůček

Dobrý den, měl bych prosím dotaz ohledně této brokovnice, dala by se odmontovat pažba a předpažbí a namontovat tam místo toho dřevěné? Děkuji. Pěkný den

AirsoftGuns: Asi by to šlo, ale dřevěnou konverzi pro tento model brokovnice bohužel nemáme. Jednou z možností by bylo oslovit nějakého šikovného truhláře ve Vašem okolí.


11.04.2017 Náhradné diely

Ondrej ChlepkoOndrej Chlepko

Zdravím chcel by som sa opýtať či by sa nedali objednať náhradné diely do tejto brokovnice konkrétne mechanizmus spúšte totižto praskli mi tam oba hliníkové diely takže brokovnica je momentálne nepoužiteľná

AirsoftGuns: Dívali jsme se do nabídky dílů u našeho dodavatele a nic takového tam bohužel nemá. Je to opravdu divné, protože podobnou závadu jsme u tohoto modelu zatím neregistrovali.


05.06.2016 Delka

Ondřej KonopkaOndřej Konopka
Dobry večer mám otázku fakt ta zbraň měří cela 870mm=87cm Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Ano, něco se Vám na rozměru nezdá?

02.04.2016 Patrony

Jirka HanykJirka Hanyk
Kolik bude stát balení patron a kolik jich v něm tak přibližně bude + budou to ty fialové na 6 bb nebo ty oranžové plastové na 3 bb ??

AirsoftGuns: Zatím nemáme bližší informace, náhradní patrony budou snad do poloviny měsíce.

Edit 14.4. Oba typy patron jsme dnes naskladnili, takže v případě zájmu můžeme k brokovnici dodat. Skladem jsou kovové fialové i základní plastové. Příslušenství přidáme do nabídky Eshop hned jak se nové zboží zpracuje, nafotí a nacení.

Avatar
Miroslav Krupička, 22. 09. 2016

Novinky a slevy emailem