M4 Keymod, 11,5 Inch, Black, Cyma, CM.068B

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 Keymod [CM.068B] s kovovým tělem a vnější hlavní o délce 11,5 palce, která je zakončena ocelovým kompenzátorem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 490 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 Keymod [CM.068B] s kovovým tělem a vnější hlavní o délce 11,5 palce, která je zakončena ocelovým kompenzátorem. Stále oblíbenější značka CYMA se po úspěšných verzích zbraní AK a MP5 pustila i do kompletní řady populárních zbraní typu M16/M4. Svým zpracováním tato značka opět nezklamala a tím si nadále drží svoji popularitu i u široké airsoftové veřejnosti.

Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované tělo s funkčním výhozným okénkem, táhlem závěru a plechovou imitací závěru. Další modifikací pro lepší manipulaci např. i v rukavicích jsou zvětšený lučík, vyšší přepínač režimu střelby a oboustranný vypouštěč zásobníku s lépe dostupnými tlačítky. Moderní typ M4 s kovovým Keymod/URX4 předpažbím, taktickou zásuvnou pažbou Crane (6 poloh nastavení), MOE pistolovou pažbičkou a sklopnými mířidly KAC, mezi které je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory. K uchycení popruhu slouží oboustranné ocelové poutko mezi tělem a trubicí pažby.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kluzná 8 mm ložiska (cross slot), pružinu na úrovni M125, kovový vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní PMAG zásobník na 400 BB (Hicap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 285 mm
Délka zbraně 755/840 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,76 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 130 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 400 BB

Komentáře k produktu

29.05.2019 Otázka

Jindřich ZemanJindřich Zeman

Jde na zbraň připevnit popruh bez dokoupení jineho příslušenství

AirsoftGuns: Určitě jde i o typ popruhu. Poutko je mezi tělem a pažbou, další průvleky jsou na pažbě. Vpředu na předpažbí nic není, takže pokud je potřeba, tak navázat poutko nebo dokoupit popruhové očko. Možností je spousta a každému vyhovuje něco jiného.


12.05.2019 Dostřel

Jakub ŠkáchaJakub Škácha

Dobrý den, chci se zeptat zda je pravda udaný dostřel.

AirsoftGuns: Parametr by měl za dodržení správných předpokladů (vhodné střelivo, teplota, nastavení hop-up, správnost zamíření,...) odpovídat realitě. Pokud má zbraň rapidně nižší dostřel je něco špatně.


22.04.2019 Akumulátor

Zbyněk VečeřaZbyněk Večeřa

Můžu se zeptat jaký akumulátor by se do téhle zbraně hodil?

AirsoftGuns: Vhodný a doporučovaný typ je v parametrech i v záložce příslušenství zde v detailu zbraně.


05.01.2019 Pmag

Vít HrnčířVít Hrnčíř

Dobrý den, šel by do této zbraně dát Pmag (stejně jako je na obrázku) nebo je foto jen ilustrační/zásobník byl vyroben přesně pro tuto zbraň ? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: PMAG co je na fotce odpovídá skutečnosti. Stejné typy od značky Cyma lze dokoupit jako náhradní viz karta/záložka příslušenství v detailu zbraně.


Avatar
Tomáš Krajíček, 25. 08. 2018

Avatar
Daniel Šichan, 01. 09. 2018

Avatar
Tomáš Pavlík, 23. 01. 2020

Novinky a slevy emailem