HI-CAPA 5.1, typ R, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu HI-CAPA 5.1 (typ R) od firmy WE. Velice populární a moderní pistole vycházející ze známé předlohy Colt M1911. Oproti této má rozšířený/dvouřadý zásobník, který pojme více kuliček i plynu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 160 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu HI-CAPA 5.1 (typ R) od firmy WE. Velice populární a moderní pistole vycházející ze známé předlohy Colt M1911. Oproti této má rozšířený/dvouřadý zásobník, který pojme více kuliček i plynu. Varianta 5.1 označuje délku závěru v palcích, takže v tomto případě jde o nejrozšířenější full-size provedení. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru, oboustrannou pojistku závěru a funkční dlaňovou/úchopovou pojistku na rukojeti. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch pažbičky. Kovová lišta před lučíkem nabízí snadnou montáž taktického příslušenství.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 115 mm
Délka zbraně 222 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,95 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 31 BB

Komentáře k produktu

02.02.2021 Dostupnost

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bych se zeptat kdy bude na skladě?

AirsoftGuns: WE zboží bude nejdřív za několik měsíců. V případě vážného zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás bude informovat do emailu.


Avatar
Petr Lindenber Lindenberg, 26. 08. 2019

Avatar
Stanislav Štafl, 25. 12. 2019

byl to dárek k vánocům dle prvních připomínek zatím 5 z 5

Novinky a slevy emailem