HI-CAPA 5.1 Dual Stainless, GBB, CO2, kufřík, Well, G191

Plynová airsoftová zbraň. Celokovový model HI-CAPA 5.1 Dual Stainless [G191] od firmy Well. Pistole zaujme hlavně silným systémem Blow Back, který je poháněný CO2 bombičkou 12g.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 690 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Celokovový model HI-CAPA 5.1 Dual Stainless [G191] od firmy Well. Pistole zaujme hlavně silným systémem Blow Back, který je poháněný CO2 bombičkou 12g. Zbraň má mimo jiné realistickou rozborku, je opatřena funkční pojistkou závěru i pojistkou dlaňovou. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch bočních střenek v černé barvě. Na jednu bombičku lze vystřílet okolo 60 ran. Komplet je dodávaný v pevném kufříku, který je vhodný pro transport i bezpečné uskladnění pistole.
- upozornění - Pouze na CO2 bombičky.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 120 mm
Délka zbraně 222 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 1,02 kg
Hnací plyn CO2
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 115 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 100 m/s
Zásobník kapacita 20 BB

Komentáře k produktu

26.05.2021 otázka

Denis PišlDenis Pišl

Dobrý den. Koupil jsem si tuto pistoli a hned jak mile jsem ji vybalil tak jsem si všiml že zbraň nebyla nová, někdo ji už předtím používal, byla poškrábaná na několika místech, prostě opoužívaná. Mám otázku jest li s tím můžu něco dělat.

AirsoftGuns: Pistole těchto levnějších čínských výrobců nejsou v top stavu, jako dražší kousky. Navíc dochází u výrobce i u nás (prodejce) k testování na funkci. Proto případné drobné opotřebení/ošoupání na zásobníku a v místě pohyblivých částí je naprostým standardem. Na dálku nelze stav posoudit, pokud máte konkrétní výtku, zkuste místo zachytit na fotku a poslat k nám na email. To že jí někdo použil je tedy pravda, ale že by šlo o vrácený kus po jiném zákazníkovi lze vyloučit. Děkujeme za pochopení.


08.05.2021 bombičky

Denis PišlDenis Pišl

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik vístřelů vydrží jedna bombička.

AirsoftGuns: Přibližně jeden zásobník (30 ran). Další výstřely jsou již slabší, takže je dobré pro správnou funkci bombičku vyměnit.


22.07.2019 Náhradní zásobník

Roman MatušekRoman Matušek

Dobrý den. Chtěl bych koupit tuto zbraň a náhradní zásobník, ale v parametrech zbraně je varování "jen na bombičky", takže se nejspíš nedá použít zásobník od TM. Máte v prodeji náhradní zásobník pro tento model? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Do testované pistole Hi-Capa Well zásobník od TM šel trochu ztuha, ale fungoval. Náhradní zásobníky přímo značky Well bohužel nemáme.


12.02.2019 závěr

Adrian KrálAdrian Král

dobrý den, když jsem zbran vybalil. Je to moje první plynová pistole. Zkusil jsem ji nanečisto bez plynu natáhnout závěr. Udivilo mě že se závěr při cestě nazpátek zasekne o vypouštěč závěru tak nevím jestli třeba když je tam bombička tak se to neděje ale dost mě to zarazilo. Je to vada na zbrani nebo se to dít má?Děkuji

AirsoftGuns: Pokud je v pistoli prázdný zásobník, tak záchyt závěru takto funguje zcela správně.


24.04.2018 Dotaz

Tomáš HladkýTomáš Hladký

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, kdy bude zbraň opět na skladě?

AirsoftGuns: Zboží Well naskladníme nejdřív koncem letních prázdnin. V případě zájmu máme skladem kvalitnější pistole jiných značek s mnohem lepší životností.


24.09.2016 dotaz

Miki RaichlMiki Raichl
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli jde u této zbraně přemontovat vypuštěč závěru z levé strany na pravou , jsem levák a je to pro mně obtížné pokud ne tak aspon nějakou pistoli co máte zde a má vypouštěč závěru oboustraný?

AirsoftGuns:Toto bohužel technicky možné není.

21.04.2016 Zbraň

Zdeněk DaněkZdeněk Daněk
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jestli je možná reklamace...... koupil jsem si tuto zbraň, když jsem s ní zkoušel střílet tak sice jedna kulička vyleťela ale pak už z ní vyletěl jen plyn a to bylo všechno (vždy se vyčerpala celá bombička) a nevím co s tím tak prosím o pomoc nebo reklamaci

AirsoftGuns: V první řadě doporučujeme promazání závěru a pístnice. Pokud toto nepomůže, lze pistoli zaslat k nám na kontrolu a seřízení.

10.04.2016 Zbraň

Tomáš HeinzTomáš Heinz
Dobrý den, je možné namontovat na tuto zbraň tlumič? děkuji. :)

AirsoftGuns: Nemá závit, takže ne.

Avatar
Daniel Barinka, 14. 07. 2016

Max 1 výstrel. Po výstreli záver ostane zaseknutý a bombička vyfučí.

Avatar
Jakub Holík, 04. 08. 2016

Naprostá spokojenost s touhle zbraní. Rozhodně doporučuji koupit. Jediné co bych té zbrani vytknul je to zakončení zásobníku, po druhé akci jsem to ztratil :D ale jinak jsem velmi spokojený.

Avatar
Daniel Pavlica, 06. 01. 2018

Velmi věrohodná rozborka zbraně a velmi realisticky chod uzávěru i ze spětním rázem

Avatar
Radovan Kašpar, 18. 01. 2020

Za mě parádní zbraň, jestli jste trochu kutil, tak zbraň doporučuju, jestli ne kupte si dražší model. Co jsem od zbraně očekával jsem také dostal. za mně palec hore.

Avatar
Martin Straka, 19. 03. 2021

Novinky a slevy emailem