Helma FAST, typ PJ, Premium, FDE, Emerson

Taktická pískově zbarvená helma typ PJ je vyrobena ve stylu provedení moderní helmy FAST firmou Emerson. Přilba je z nové generace Premium, která vyniká lepšími materiály, pohodlím při nošení a celkovým propracováním všech detailů. Základem je odolná plastová skořepina s ventilačními otvory, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém.

Skladem > 5 ks 25.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

970 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 10 kreditů.

Více informací
Taktická pískově zbarvená helma typ PJ je vyrobena ve stylu provedení moderní helmy FAST firmou Emerson. Přilba je z nové generace Premium, která vyniká lepšími materiály, pohodlím při nošení a celkovým propracováním všech detailů. Základem je odolná plastová skořepina s ventilačními otvory, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém. Helma dále nabízí vnější montážní kolejnice na dodatečné příslušenství (např. svítilny, outdoor kamera, stroba apod.), přední plastovou základnu pro montáž nočního vidění, gumicuky a plochy se suchým zipem určené pro nalepení nášivek. Hmotnost 580g.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Holec Patrik, 01. 05. 2017

+ cena, rychlost dodání. - odlepování suchých zipů na povrchu i na polstrování již od prvního dne Celkově hodnotím příznivě, za tu cenu konkurenci nemá, obchod hodnotím velice kladně.

Avatar
Ján Kovalčík, 01. 06. 2017

Avatar
Jaroslav Studnička, 10. 07. 2017

supr cena, pěkná

Novinky a slevy emailem