Helma FAST, Base Jump, Premium, FDE, Emerson

Taktická pískově zbarvená helma Base Jump je vyrobena ve stylu provedení moderní helmy FAST firmou Emerson. Přilba je z nové generace Premium, která vyniká lepšími materiály, pohodlím při nošení a celkovým propracováním všech detailů. Základem je odolná plastová skořepina s ventilačními otvory, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

970 Kč s DPH

Taktická pískově zbarvená helma Base Jump je vyrobena ve stylu provedení moderní helmy FAST firmou Emerson. Přilba je z nové generace Premium, která vyniká lepšími materiály, pohodlím při nošení a celkovým propracováním všech detailů. Základem je odolná plastová skořepina s ventilačními otvory, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém. Helma dále nabízí vnější montážní kolejnice na dodatečné příslušenství (např. svítilny, outdoor kamera, stroba apod.), přední plastovou základnu pro montáž nočního vidění, gumicuky a plochy se suchým zipem určené pro nalepení nášivek. Hmotnost 540g.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Daniel Štěpánek, 12. 10. 2018

Avatar
Miroslav Bláha, 24. 07. 2019

Avatar
Frédéric Bigoni, 14. 08. 2020

Celkem kvalitní výrobek. Pohodlný. Různě rozšiřitelný. Jediný minus: vnitřní molytanové polštářky pro nastavení usazení jsou na suchý zip, a bohužel po 2hod. nošení helmy moc nedrží.

Novinky a slevy emailem