Helma FAST, Base Jump, Premium, černá, Emerson

Taktická černá helma Base Jump je vyrobena ve stylu provedení moderní helmy FAST firmou Emerson. Přilba je z nové generace Premium, která vyniká lepšími materiály, pohodlím při nošení a celkovým propracováním všech detailů. Základem je odolná plastová skořepina s ventilačními otvory, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

970 Kč s DPH

Taktická černá helma Base Jump je vyrobena ve stylu provedení moderní helmy FAST firmou Emerson. Přilba je z nové generace Premium, která vyniká lepšími materiály, pohodlím při nošení a celkovým propracováním všech detailů. Základem je odolná plastová skořepina s ventilačními otvory, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém. Helma dále nabízí vnější montážní kolejnice na dodatečné příslušenství (např. svítilny, outdoor kamera, stroba apod.), přední plastovou základnu pro montáž nočního vidění, gumicuky a plochy se suchým zipem určené pro nalepení nášivek. Hmotnost 540g.

Komentáře k produktu

09.07.2022 Zdravím, kdy bude tato helma na skladě?

Trubka97 hryTrubka97 hry

Sklad

AirsoftGuns: Do konce roku výstroj bohužel nedoskladníme.


13.09.2020 Dotaz

Dan LuxDan Lux

Dobrý den mohu se zeptat jestli se na helmu dá připevnit svítilna pokud ano, jaká? Předem děkuji.

AirsoftGuns: Na helmu jde krátká RIS lišta (je v balení), pak jde tedy teoreticky upnout libovolná svítilna s kroužkem či upnutím na RIS.


Avatar
Bořek Pachl, 22. 02. 2017

Avatar
Jakub Navrátil, 12. 07. 2018

Avatar
Martin Hyský, 02. 06. 2020

Novinky a slevy emailem