Helma Base Jump, multicam, FMA

Taktická helma Base Jump ve stylu provedení moderní helmy FAST od výrobce FMA. Na povrchu je nanesen odolný maskovací vzor multicam technikou WTP (Water Transfer Print).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 490 Kč s DPH

Taktická helma Base Jump ve stylu provedení moderní helmy FAST od výrobce FMA. Na povrchu je nanesen odolný maskovací vzor MultiCam technikou WTP (Water Transfer Print). Základem je silná a odolná polymerová skořepina s ventilačními otvory, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém. Helma dále nabízí vnější montážní kolejnice na dodatečné příslušenství (např. svítilny, outdoor kamera, stroba apod.), plastovou základnu pro montáž nočního vidění, gumicuky a plochy se suchým zipem určené pro nalepení nášivek. Hmotnost 620g.

Komentáře k produktu

09.03.2017 helma

Sebik KuchtaSebik Kuchta

dobry den bude ještě tato helma skladem děkuji

AirsoftGuns: V nejbližších měsících nemáme naskladnění potvrzeno.


29.05.2016 helma

Radek KolářRadek Kolář
chci se zeptat kdy bude na skladě?

AirsoftGuns: Zatím nemáme potvrzeno, možná za cca 2-3 měsíce.

04.01.2016 Barva

Sebastian SobierajewiczSebastian Sobierajewicz
Helma je uplne stejná barva jako třeba sumky? na fotkách to asi vypada jinak Dekuji.

AirsoftGuns: Co jiný výrobce to může být nepatrně jiný odstín barev. Také je rozdíl v materiálu tkaniny u sumky a povrchu plastové helmy. Maskáč na helmě je na živo velice pěkný a realistický.

Novinky a slevy emailem