Classic Custom M4 CQB-R, 150 m/s, AirsoftGuns, BY-039, BI-3981M

Profesionálně upgradovaná Classic Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 CQB-R [BY-039/BI-3981M] s výkonem až 150 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Classic Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na dobrou užitnost a použitelnost zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na nadstandardní výkon, nižší kadenci, dobrou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

10 320 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Classic Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 CQB-R [BY-039/BI-3981M] s výkonem až 150 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Classic Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na dobrou užitnost a použitelnost zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na nadstandardní výkon, nižší kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Jedná se o zkrácený model M4 s kovovým RIS předpažbím, taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (6 poloh nastavení) a odnímatelným zadním mířidlem, na jehož místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada klasických kol - standardní (16:1)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M130

A ostatní:
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 150 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh, vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť, 2ks krytek na RIS lišty a nástavec na prodloužení vnější hlavně.- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 300 mm
Délka zbraně 795/710 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 2,8 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 150 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

08.03.2018 Mechabox

Jaroslav ČernovskýJaroslav Černovský

Jde sehnat i samotny mevhabox protože tutu zbran mam v tovarni verzi a chci samotny upgrade

AirsoftGuns: Ano jde, ale obsahuje i díly, které by nebylo nutné v případě individuálního upgrade měnit (např. skelet mechaboxu, spoušť, kulisa, ramínko podavače, pružinky,...). Pokud by Vás zajímál celý mechabox, tak možností pro Vaší zbraň by byl tento typ.


21.06.2015 Montáž doplňků

Aleš VybíralAleš Vybíral
Zdravím, jelikož s AS teprve začínám, chci se zeptat jestli jde na tuto zbraň nainstalovat tlumič a kolimátor. Pokud ano tak bych chtěl vědět jaký byste mi doporučili. Děkuji

AirsoftGuns: Určitě ano, vhodné typy jsou v doporučovaném příslušenství, ale lze volit i další dle Vašich představ.

17.05.2015 Dodani

Jiři ČeledaJiři Čeleda
Zdravím, zajímalo by mě když zbran není skladem jaka je doba dodani?

AirsoftGuns: V současné době není typ zbraně ani upgrade díly SHS pro tvorbu Custom konfigurace. Možné dodaní bude nejdřív za 10-14 dní.

02.09.2014 Re: Susteczk

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
U vysledne kadence, jde o akumulator, motorek, prevod kol a tuhost pruziny. Dana sestava je navrzena na li-pol 7,4V. Pokud date 11,1V (NEDOPORUCUJEME!) kadence bude nezdrave vysoka a hrozi poskozeni vnitrnich dilu.

31.08.2014 kadence

SusteczkSusteczk
Zdravím, zajímalo by mě při jaké baterii bylo točeno ilustrační video o tédle m4(doporučovana 7.4 li-pol?).V popisu je psáno něco o nižší kadenci kvůli výdrže zbraně, ale je tam vysoko-otáčkový motor. tudiš by mohla tadle kráska snášet i 11,1 li-pol baterii? nebylo by to na ni příliš náročné na životnost? díky za odpověd

06.08.2014 Re: Samanek 123

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Po domluve jde temer vse. Do pazby se Vam vhodna Ni-MH ani Ni-Cd, ktera sestavu utahne, bohuzel nevejde. To chcete radeji nosit baterii venku na pazbe? Custom sestavy jsou navrzene na pohon pomoci modernich li-pol, ktere jsou menci, lehci a vykonnejsi.

04.08.2014

Samanek 123Samanek 123
Chtěl bych se zeptat jestli mi nemůžete vyměnit hlaveň a tdean konektor za malý tamia a doporučit nějaký akumulátor nimh nebo nimc Předem děkuji za odpověď

12.05.2014 Re: Toreto

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dalsich modifikaci jde u zbrani M4 delat opravdu spousta, ale veskere dalsi dily a praci si budete muset zaplatit. Je pak otazka zda se to prilis neprodrazi...

Avatar
Vladislav Valenta, 22. 02. 2015

Avatar
Martin Pôbiš, 27. 04. 2015

Byl jsem na prvni akci a som uplne spojeni,dufam,ze sni nebudu mit problemy do buducna. Ale jinak jsem spokojeni :)

Avatar
Petr Peroutka, 24. 05. 2015

Novinky a slevy emailem