AKS-74U, dřevo, kov, Cyma, CM.035A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AKS-74U [CM.035A] od firmy Cyma.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 430 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AKS-74U [CM.035A] od firmy Cyma. Nejkratší verze ze série AK má předpažbí velice zdařile vyrobené z pravého dřeva (žádná plastová imitace pro maximální napodobení!). Kryt závěru, zadní mířidla, bočně sklopná pažba a některé ovládací prvky jsou z oceli. Ostatní díly jako kompenzátor, přední blok mušky, tělo, boční montážní lišta a další dílky jsou ze slitiny kovu. Na levé straně těla je boční montážní lišta, pomocí které lze na zbraň snadno nasunout boční bázi AK s optikou nebo kolimátorem.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, vodič pružiny s ložiskem, precizní 7 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1100 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 500 BB (Hicap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 295 mm
Délka zbraně 730/500 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ AK (8,4V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,94 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 58 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 115 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 102 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 500 BB

Komentáře k produktu

30.01.2022 Zásobník

Patrik ŽákPatrik Žák

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli do zbraně sedí jakýkoliv typ zásobníků? například do AK47 či do AK12? Předem děkuji za odpovědi. Hezký den

AirsoftGuns: To nelze úplně tvrdit, jistota jsou zásobníky AK74 od značky Cyma. U jiných může být nutnost úpravy záchytu či jazýčku co drží kuličky.


20.08.2021 Pružina

Tonda ČernýTonda Černý

Dobrý den mohl bych se zeptat jestli by šlo do zbrani dát lepší pružinu a nebo ta co tam je je maximum co můžu dostat od zbrani. 

AirsoftGuns: Na původní/základní díly silnější pružinu nedoporučujeme. Pokud chcete silnější pružinu, je nutné přizpůsobit i další namáhané díly, aby vše fungovalo a nějaký čas vydrželo.


28.04.2021 Životnost-podivnost

Tonda ČernýTonda Černý

Tak to je podivné protože na portálu armymarket-Morris mají udávané 30500 kuliček.

AirsoftGuns: Tak třeba jako prodejce dávají záruku na konkrétní udávanou životnost. Je to ale divné a číslo je na čínskou zbraň velice vysoké. Původní kontakty se ojiskří/opálí při běžném použití mnohem dříve. Takovou životnost mají běžně mnohonásobně dražší japonské zbraně, které mají díly poskládané v úplně jiné kvalitě.


26.04.2021 Životnost

Tonda ČernýTonda Černý

Mohl bych se zeptat jaká je přibližná životnost zbraně ?

AirsoftGuns: Orientační výdrž původních dílů v tovární konfiguraci je oproti značkovým modelům v podstatě poloviční až třetinová stejně jako pořizovací cena zbraně. Bavíme se tedy o cca 10000 ranách. Dle zkušeností z praxe je to však většinou i více. Životnost každé opravitelné věci (tzn. i tento model s běžně kompatibilními vnitřními díly) je prakticky neomezená, takže ve výsledku záleží na správnosti používání dle přiloženého návodu k použití a pravidelných servisních údržbách. Pokud se něco vlivem používání opotřebí, díl se nahradí za kvalitnější a vše šlape dál. Dnešní ceny zbraní i upgrade dílů nejsou vysoké a dostupnost různých značek je na velice dobré úrovni.


03.09.2019 tryska

Adam BlaťákAdam Blaťák

chci se zeptat jestli je ve zbrani použita krátká nebo dlouhá varianta trysky

AirsoftGuns: Na původní komoru/gumičku je vhodná krátká 19,7 mm.


01.04.2018 AKS problém

Miroslav SyrovátkaMiroslav Syrovátka
Když přišel tak střílelo ale ne dobře teď už nestřílí skoro vůbec tryska vypadá špatně a mechabox jak kdyby byl už jednou v jiné zbraní to samé že když přišel tak měl trochu orezlou pažbu.

Avatar
Roman Bílek, 17. 12. 2017

Avatar
Miroslav Syrovátka, 10. 02. 2018

AK střílí skvělé až na to že přišel bez předních mířidel

Avatar
Vojtěch Řezníček, 08. 05. 2018

Novinky a slevy emailem