• Novinka

AK-105 PMC, sklopná pažba M4, ocel, Cyma, CM.076B

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AK-105 PMC [CM.076B] s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru a kompenzátorem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 980 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AK-105 PMC [CM.076B] od firmy Cyma. Středně dlouhá verze s ocelovým(!!!) tělem, krytem závěru, plynovým potrubím a kompenzátorem na ústí hlavně. Vnější hlaveň, přední úchyt na popruh, předpažbí, trubice teleskopické pažby a další části jsou také kovové. Na horní straně těla je dlouhá montážní RIS lišta, pomocí které lze na zbraň snadno upnout sadu sklopných mířidel, optiku s přiblížením nebo zaměřovač typu kolimátor. Pevné Keymod předpažbí s RIS lištami umožňuje použití libovolného taktického příslušenství, dle individuálních požadavků uživatele.

Provedení zbraně je celokovové, takže z pevného černého polymeru naleznete pouze ergonomicky tvarovanou pažbičku US Palm, vroubkovaný zásobník US Palm a bočně sklopnou pažbu typu CTR Magpul PTS. Tato teleskopická pažba, kromě sklopení na levou stranu, umožňuje i délkové nastavení v 6ti různých pozicích. Akumulátor se v případě této verze dává pod plechový kryt závěru, tedy do prostoru nad mechabox .

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska (cross slot), pružinu na úrovni M130, kovový trn s ložiskem, velice silný motor s neodymovými magnety, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 9,6V/1200 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 450 BB (Hicap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 310 mm
Délka zbraně 940/865/650 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ AK (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,48 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Zátěžový s neodymovými magnety
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 450 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem