AK-105 RAS Tactical, pažba MOE, ocel, Black, Cyma, CM.040I-A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AK-105 RAS Tactical Assault Rifle [CM.040I-A] v černé barvě s ocelovým(!!!) tělem a krytem závěru. Již od výrobce je verze osazena doplňky v provedení Magpul PTS a to konkrétně přední AFG1 rukojetí a taktickou zásuvnou pažbou typu MOE (7 poloh nastavení).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 750 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu AK-105 RAS Tactical Assault Rifle [CM.040I-A] v černé barvě s ocelovým(!!!) tělem a krytem závěru. Již od výrobce je verze osazena doplňky značky Magpul PTS a to konkrétně přední AFG1 rukojetí a taktickou zásuvnou pažbou typu MOE (7 poloh nastavení). Moderně zpracovaná modifikace je označovaná jako AK 21. století. Na první pohled zaujme tento typ tlumičem plamene typu AKSU, oboustrannou pákou pro ovládání závěru a celokovovým RAS předpažbím, které umožňuje použití taktického příslušenství. Provedení je celokovové, takže z pevného černého polymeru naleznete, pažbičku, zásobník a zásuvnou pažbu.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kovová 7 mm ložiska, pružinu na úrovni M130, kovový trn s ložiskem, velice silný motor s neodymovými magnety, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), vytěrák, imitace laserového zaměřovače (slouží k uložení akumulátoru) a vysokokapacitní zásobník na 500 BB (Hicap).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 370 mm
Délka zbraně 875/805 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 3,60 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Zátěžový s neodymovými magnety
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 500 BB

Komentáře k produktu

12.06.2019 Dotaz

Robert ŠkrochRobert Škroch

Dobrý den, kde má tohle AKáčko místo na baterii? Viděl jsem nějakou recenzi a baterku dával do pažby. Děkuju

AirsoftGuns: V této pažbě není na běžný aku místo. Tento model má konektor vpředu na předpažbí, takže aku se dává do laser boxu (viz foto).


Avatar
Robert Škroch, 10. 07. 2019

Novinky a slevy emailem