Pružina MS180, 80mm, VSR BU, AirsoftGuns

Pružina MasterSpring (MS180) délky 80 mm je primárně určena pro použití v setu válce VSR BU (Bore Up) ze série AirsoftGuns Custom Parts. Pružina je vyrobena z patentovaného ocelového drátu podle EN 10270-1 třídy SH na základě přímých požadavků servisních techniků firmy AirsoftGuns.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

290 Kč s DPH

Pružina MasterSpring (MS180) délky 80 mm je primárně určena pro použití v setu válce VSR BU (Bore Up) ze série AirsoftGuns Custom Parts. Pružina je vyrobena z patentovaného ocelového drátu podle EN 10270-1 třídy SH na základě přímých požadavků servisních techniků firmy AirsoftGuns. Využili jsme našich mnohaletých zkušeností s upgradem zbraní a zúročili jsme tak znalosti nabité během práce na desetitisících servisních zakázkách. Vytvořili jsme novou produktovou řadu s označením AirsoftGuns Custom Parts, ve které naleznete ty nejlepší díly pro upgrade airsoft zbraní.

Pružina MasterSpring (MS) je slabší úrovňovou variantou pružiny SuperSpring (SS), pro uživatele, kteří požadují nižší výkon (cca 190 m/s) a lehčí natahování manuální zbraně. Pro docílení větší pružnosti, neboli návratnosti do volného stavu, byla vypuštěna veškerá progrese vinutí. Celkové předepnutí pružiny (tedy i mezery mezi jednotlivými oky) je stanovené tak, aby došlo k co nejmenšímu překročení přípustné hodnoty ukazatele Tau, který určuje zachování výrobních vlastností pružiny - tedy hlavně stabilní a dlouhodobou pružnost. S nevhodně vysokým Tau a rychlým oslabením/omačkáním airsoft pružin se bohužel setkáváme každý den při upgrade zbraní.

délka při stlačení: 80 mm
průměr drátu: 1,80 mm
vnější průměr: 14 mm
materiál: EN10270-1SH (standardní patentovaná ocel)
počet závitů: 44

Pozn.: uvedená hodnota úsťové rychlosti byla naměřena u zbraní, které byly upgradovány techniky servisu AirsoftGuns. Pro dosažení stejných výkonů je nezbytné, aby byly použity kvalitní upgrade díly a je nutná i správná a odborná instalace. Máte-li zájem o kvalitní upgrade Vaší airsoft zbraně, tak se můžete obrátit přímo na náš servis.

Pokud se chcete o problematiku výkonových pružin zajímat více do hloubky, tak doporučujeme zajímavý článek o reálné tuhosti pružiny a jejím měření. Tam se třeba dozvíte i to, že není dobré věřit údajům udávaným na obalu od pružiny, neboť neexistence obecné normy umožňuje výrobcům značit tuhosti pružin zcela rozdílně. Zde je důležité zmínit, že měření tuhosti na principu ocejchované tyče lze použít pouze u pružin s celkovým počtem závitů cca 29 - 32. U pružin mimo interval bude měření nepřesné - v tomto případě je lepší použít metodu "váhy" stlačené pružiny.

Komentáře k produktu

11.12.2018 dotaz

Vincent MašínVincent Mašín

dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jde pružina dát do zbraně HI-CAPA 5.1, kov, Silver, Galaxy, A&K, G.6S

AirsoftGuns: To určitě ne, pružina je delší jak celá pistole. Manuální pistole nelze vylepšovat.


Avatar
Tomáš Kofroň, 28. 04. 2018

Novinky a slevy emailem