Pružina AEG 210%, PDI

Pružina 210% špičkové japonské kvality od firmy PDI. Vyrobeno z kvalitního pružinového drátu (chrom-křemíková ocel) s černěným povrchem proti korozi. Materiál i celý výrobní proces byl certifikován Japonským certifikačním úřadem, což značí vysokou kvalitu a jakost. Díky správné tepelné úpravě si pružina dlouhodobě zachovává svojí charakteristiku (testováno >20 tis. ran a beze změny).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

510 Kč s DPH

Pružina 210% špičkové japonské kvality od firmy PDI. Vyrobeno z kvalitního pružinového drátu (chrom-křemíková ocel) s černěným povrchem proti korozi. Materiál i celý výrobní proces byl certifikován Japonským certifikačním úřadem, což značí vysokou kvalitu a jakost. Díky správné tepelné úpravě si pružina dlouhodobě zachovává svojí charakteristiku (testováno >20 tis. ran a beze změny). Správně navržená progrese stoupání na vinutí umožňuje malý odpor při stlačování a rychlou návratnost pružiny po jejím uvolnění. Vysoce kvalitní pružina, srovnatelná se značkami jako např. Systema, Guarder, KM-Head apod.

Japonští výrobci mají v oblibě svoje pružiny značit procentuálně, jak se říká jiná země jiný mrav. Jelikož toto může být pro někoho dosti matoucí, tak tato pružina odpovídá přibližné tuhosti M130 standardního značení.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Petr Bednář, 13. 04. 2017

Avatar
Jakub Jandík, 07. 06. 2020

Novinky a slevy emailem