Pružina AEG 280%, PDI

Pružina 280% špičkové japonské kvality od firmy PDI. Vyrobeno z kvalitního pružinového drátu (chrom-křemíková ocel) s černěným povrchem proti korozi. Materiál i celý výrobní proces byl certifikován Japonským certifikačním úřadem, což značí vysokou kvalitu a jakost. Díky správné tepelné úpravě si pružina dlouhodobě zachovává svojí charakteristiku (testováno >20 tis. ran a beze změny).

Skladem > 3 ks 24.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

570 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 6 kreditů.

Více informací
Pružina 280% špičkové japonské kvality od firmy PDI. Vyrobeno z kvalitního pružinového drátu (chrom-křemíková ocel) s černěným povrchem proti korozi. Materiál i celý výrobní proces byl certifikován Japonským certifikačním úřadem, což značí vysokou kvalitu a jakost. Díky správné tepelné úpravě si pružina dlouhodobě zachovává svojí charakteristiku (testováno >20 tis. ran a beze změny). Správně navržená progrese stoupání na vinutí umožňuje malý odpor při stlačování a rychlou návratnost pružiny po jejím uvolnění. Vysoce kvalitní pružina, srovnatelná se značkami jako např. Systema, Guarder, KM-Head apod.

Japonští výrobci mají v oblibě svoje pružiny značit procentuálně, jak se říká jiná země jiný mrav. Jelikož toto může být pro někoho dosti matoucí, tak tato pružina odpovídá přibližné tuhosti M140 standardního značení.

Komentáře k produktu

02.04.2018 Funkčnost

Daniel RůčkaDaniel Růčka

Bude mi tato pružina pasovat do PJ4 CASV - Dark Earth ? bude potřeba měnit i něco jiného ?

AirsoftGuns: Pasovat pravděpodobně bude. Uvedený model PJ4 neprodáváme, ale i tak si myslíme, že by bylo dobré instalovat další díly jako MOS FET, zátěžový převod kol, píst s ocelovým hřebenem, díly vzduchotechniky, možná i silnější motorek (v závislosti na použitém akumulátoru), ...


Novinky a slevy emailem