Pružina AEG 140%, PDI

Pružina 140% špičkové japonské kvality od firmy PDI. Vyrobeno z kvalitního pružinového drátu (chrom-křemíková ocel) s černěným povrchem proti korozi. Materiál i celý výrobní proces byl certifikován Japonským certifikačním úřadem, což značí vysokou kvalitu a jakost. Díky správné tepelné úpravě si pružina dlouhodobě zachovává svojí charakteristiku (testováno >20 tis. ran a beze změny).

Skladem > 5 ks 29.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

460 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 5 kreditů.

Více informací
Pružina 140% špičkové japonské kvality od firmy PDI. Vyrobeno z kvalitního pružinového drátu (chrom-křemíková ocel) s černěným povrchem proti korozi. Materiál i celý výrobní proces byl certifikován Japonským certifikačním úřadem, což značí vysokou kvalitu a jakost. Díky správné tepelné úpravě si pružina dlouhodobě zachovává svojí charakteristiku (testováno >20 tis. ran a beze změny). Správně navržená progrese stoupání na vinutí umožňuje malý odpor při stlačování a rychlou návratnost pružiny po jejím uvolnění. Vysoce kvalitní pružina, srovnatelná se značkami jako např. Systema, Guarder, KM-Head apod.

Japonští výrobci mají v oblibě svoje pružiny značit procentuálně, jak se říká jiná země jiný mrav. Jelikož toto může být pro někoho dosti matoucí, tak tato pružina odpovídá přibližné tuhosti M110 standardního značení.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem