Optický zaměřovač Elcan SpecterDR 1-4x, ACM

Celokovový optický zaměřovač s variabilním zvětšením (4x) nebo s průhledem bez přiblížení (1x). Vyrobeno ve stylu provedení zaměřovače SpecterDR od firmy Elcan. Vyznačuje se originálním typem osnovy, u které lze nastavit 11 intenzit červeného podsvícení středu kříže (červený bod). Díky uzamykatelné páčce na levé straně lze rychle a jednoduše volit zoom (4x) nebo pouze průhled (1x). V praxi můžete optiku použít jako klasický puškohled se zvětšením pro střelbu na větší vzdálenosti nebo jako klasický kolimátor bez zvětšení pro střelbu na krátké vzdálenosti.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 490 Kč s DPH

Celokovový optický zaměřovač s variabilním zvětšením (4x) nebo s průhledem bez přiblížení (1x). Vyrobeno ve stylu provedení zaměřovače SpecterDR od firmy Elcan. Vyznačuje se originálním typem osnovy, u které lze nastavit 11 intenzit červeného podsvícení středu kříže (červený bod). Díky uzamykatelné páčce na levé straně lze rychle a jednoduše volit zoom (4x) nebo pouze průhled (1x). V praxi můžete optiku použít jako klasický puškohled se zvětšením pro střelbu na větší vzdálenosti nebo jako klasický kolimátor bez zvětšení pro střelbu na krátké vzdálenosti (při míření obě oči otevřené).

Tento výrobek se dodává v několika variantách provedení např. pouze fixní zoom (4x), pouze fixní zoom (1x) apod. Námi nabízená varianta je nejlepší, ale zároveň i nejdražší model, který umožňuje použití jako multifunkční combo zaměřovač (puškohled/kolimátor) s širokým a všestranným využitím. Zaměřovač lze umístit na běžné RIS lišty s šířkou 20 mm pomocí integrované montáže s dvojicí rychloupínacích páček. Plně seřiditelná optika je na horní straně tubusu opatřena nouzovými mechanickými mířidly tzv. "Rain Sight". Součástí balení je i luxusní černé polstrované pouzdro s úchytem na opasek nebo jinou taktickou výstroj. Rozměry zaměřovače: 153 x 71x 72 mm, průměr vstupní a výstupní čočky: 32 mm, hmotnost 620g.

Komentáře k produktu

14.12.2017 Datum naskladnění

Lukáš OraskýLukáš Oraský

Dobrý den, mohu se zeptat kdy přibližně dojde k naskladnění? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: V nejbližších měsících nemáme bohužel potvrzeno.


03.08.2017 nastavitelnost

Jan DomiterJan Domiter

Dobrý den, na kolik MOA na každou stranu je ten zaměřovač nastavitelný?

AirsoftGuns: Rozsah výrobce v parametrech neuvádí.


03.08.2017 Barva

Jan DomiterJan Domiter

Dobrý den, vím že se dělá tento zaměřovač i v Coyote brown, bylo by možné ho naskladnit nebo bych si ho měl koupit ze zahraničí?

AirsoftGuns: Tuto barevnou variantu nemáme možnost sehnat.


02.05.2016 Naskladnění

Tomáš PateraTomáš Patera
Dobrý den, rád bych se zeptal na naskladnění tohoto produktu? Budu letos nebo příští rok?

AirsoftGuns: Možná za cca 3-4 měsíce.

06.08.2014 Re: AndyCZ

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Rozsah nastaveni na nastreleni u techto zamerovacu bohuzel moc velky neni. Problem se zastrelenim mate v pozici 1x ci v priblizeni 4x? V minulosti jsme v servise jiz neco podobneho resili, takze zalezi vzdy i na konkretnim kusu zbrane.

03.08.2014

AndyCZAndyCZ
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda nemůže být záměrný kříž " vyosený" .Před cca měsícem jsem si koupil tuto krásnou repliku na moje nové MINIMI,bohužel až teď jsem se pořádně dostal k tomu je dohromady vyzkoušet a optiku zastřílet.Bohužel zdá se, že celá osnova je hodně napravo a nejde ji seřídit na střed ani maximálním povolením předního šroubu.Zkoušel jsem to i na na své GBB HK416.Bohužel výsledek byl stejný.Uchycení optiky je v pořádku,ani se nehne.Máte s tím nějaké zkušenosti? Děkuji za odpověď

23.04.2014 Re: l.bejk

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
K seřízení do stran slouží přední šroub a k výškovému nastavení zadní "matka" na pružině.

17.04.2014

l.bejkl.bejk
CHtěl bych se zeptat jak se seřizuje optika do stran a nahoru a dolu nikde nevidim cim by to melo jít.

Novinky a slevy emailem