• Bazar

Bazar Puškohled 4x24 PSO-1, ACM

Celokovový puškohled s fixním zvětšením 4x a průměrem vstupní čočky 24 mm. Vyrobeno ve stylu puškohledu PSO-1 s originálním typem osnovy, u které je možné zapnout červené podsvícení. Součástí balení je i prodlužovací nástavec/stínítko, prachová krytka a gumová očnice. Puškohled lze umístit na většinu bočních lišt, které jsou na levé straně těla zbraní Dragunov SVD a modernějších typech AK. Bazarové zboží s vadou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 290 Kč s DPH

Celokovový puškohled s fixním zvětšením 4x a průměrem vstupní čočky 24 mm. Vyrobeno ve stylu puškohledu PSO-1 s originálním typem osnovy, u které je možné zapnout červené podsvícení. Součástí balení je i prodlužovací nástavec/stínítko, prachová krytka a gumová očnice. Puškohled lze umístit na většinu bočních lišt, které jsou na levé straně těla zbraní Dragunov SVD a modernějších typech AK (zde může záležet na přesném usazení boční lišty, protože spodní věžička puškohledu může narážet do plechového krytu závěru).

Bazarové zboží s vadou! Nefunkční dioda podsvícení. Puškohled je jinak plně funkční. Na zboží s vadou je poskytována záruka 1 rok.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

03.10.2015 Sklad

Adam FišerAdam Fišer
Dobrý den, chci se zeptat kdy bude tato optika na skladě? Děkuji

AirsoftGuns: Jde o jednorázové bazarové zboží, které se z pravidla nenaskladňuje. Skladem naleznete nové PSO bez vad.

11.02.2015 Dioda

Denis ŽitníkDenis Žitník
Dobrý den, mám dotaz zda je dioda opravitelná, a zda by se k optice dodavala gumová očnice?

AirsoftGuns: Pokud jste šikovný, tak si podsvícení třeba opravíte. Problém je, že při rozdělání puškohledu se dovnitř mohou dostat nečistoty nebo napáchat ještě více škod. V balení je gumová očnice i šroubovací prachová krytka (standardní balení dodávané výrobcem).

Novinky a slevy emailem