Nerezová 6,05 mm hlaveň VSR-10, 430 mm, PDI

Precizní nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pro zbraně typu VSR-10 - délka 430 mm. Přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304 v tomto konkrétním průměru nabízí ideální poměr mezi zvýšením výkonu a zlepšením soustřelu. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Upgrade díl určený pro základní komoru a hop-up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui VSR.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 520 Kč s DPH

Precizní nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pro zbraně typu VSR-10 - délka 430 mm. Přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304 v tomto konkrétním průměru nabízí ideální poměr mezi zvýšením výkonu a zlepšením soustřelu. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Hlaveň je vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,002 mm.

Upgrade díl určený pro základní komoru a Hop-Up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui VSR. Tento typ je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well/Warrior.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

07.04.2017 Rozměr

Marek RichterMarek Richter

Dobrý den mohl bych vědět vnější průměr této zbraně pokud možno v mm a na dvě desetinná místa. Děkuji.

AirsoftGuns: Vnější rozměr PDI hlavně je 8,50 mm.


14.11.2016 Upgrade

Marek RichterMarek Richter
Takže se mi zlepší přesnost když ji použiji ?

AirsoftGuns: Pokud se hlaveň instaluje správně, tak bude rozdíl v parametrech znatelný.

13.11.2016 Upgrade

Marek RichterMarek Richter
Dobrý den pokud bych chtěl tuto hlaveň použít vyjde mě to lépe než RAVEN PDI 6,01. A chtěl bych se zeptat kolik maj tak cca průměr základní hlavně v JG BAR10. Děkuji.

AirsoftGuns: Toto je nerez, takže povrchově a materiálově na tom je mnohem lépe, než hlaveň z levnější série Raven. Základní hlavně mají většinou vnitřní průměr 6,08 a více.

Avatar
Martina Gécová, 25. 10. 2019

Novinky a slevy emailem