Nerezová 6,05 mm hlaveň AWS, VSR, 500 mm, PDI

Precizní nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pro zbraně typu L96 AWS - délka 500 mm. Přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304 v tomto konkrétním průměru nabízí ideální poměr mezi zvýšením výkonu a zlepšením soustřelu. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Upgrade díl určený pro základní komoru a hop-up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui L96 AWS.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 900 Kč s DPH

Precizní nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pro zbraně typu L96 AWS - délka 500 mm. Přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304 v tomto konkrétním průměru nabízí ideální poměr mezi zvýšením výkonu a zlepšením soustřelu. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Hlaveň je vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,002 mm.

Upgrade díl určený pro základní komoru a Hop-Up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui L96 AWS i pro levnější čínské kopie MB4401, MB4402 a MB4403 od firmy Well/Warrior.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Vybrání na Hop-Up gumičku a umístění drážek zámku hlavně umožňuje i bezproblémové použití v puškách VSR se základní komorou a Hop-Up gumičkou typu VSR. Ideální pro upgrade odstřelovaček Tokyo Marui VSR-10, kde delší vnitřní hlaveň schováte např. do tlumiče hluku výstřelu. Tento typ je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well/Warrior.

Komentáře k produktu

02.01.2017 MB03

Marek RichterMarek Richter
Dobrý den. Je tady sice psané že je použitelná i pro typ VSR a její kopie. Zkusil jsem ji tedy objednat a instaloval jsem ji do MB03 no bohužel hlaveň už si nesedla s vymezovacímí kroužky v hlavni a po výstřelu to lítalo kam chtělo. Zkoušel jsem vyměnit hlavy válce, ramínka hop upu, hop up gumičky, které jsou určené na VSR a kopie. Ani jedna mi však nedala požadovaný výkon. Myslítě, že bych měl spíše objednat hlaveň, která je výhradně určená pro VSR a jejich kopie ? Šlo by o tuhle http://www.airsoftguns.cz/precizni-nerezova-6-01-mm-hlaven-vsr-10-430-mm-pdi a nebo druhá varianta http://www.airsoftguns.cz/nerezova-6-05-mm-hlaven-vsr-10-554-mm-pdi Předem děkuji. Hlaveň zkoušelo nainstalovat více lidí ale bohužel ani jednomu se to nepodařilo a to již mám jisté léta praxe s puškami typu VSR.

AirsoftGuns: MB03 od Wellu je nepatrně jiná, než VSR od TM ale tato hlaveň tam jde. Pokud se Vám ze zbraně nedaří dostat výkon, doporučujeme využít služeb našeho servisu. Problém může být v utěsnění s hlavou válce, usazení v komoře, vhodná hop-up gumička,...

Novinky a slevy emailem