Nerezová 6,05 mm hlaveň VSR-10, 554 mm, PDI

Precizní nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pro zbraně typu VSR-10 - prodloužená verze - délka 554 mm. Přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304 v tomto konkrétním průměru nabízí ideální poměr mezi zvýšením výkonu a zlepšením soustřelu. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Upgrade díl určený pro základní komoru a hop-up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui VSR.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 160 Kč s DPH

Precizní nerezová 6,05 mm hlaveň PDI pro zbraně typu VSR-10 - prodloužená verze - délka 554 mm. Přesná a tvrdá hlaveň z leštěné nerezové oceli SUS304 v tomto konkrétním průměru nabízí ideální poměr mezi zvýšením výkonu a zlepšením soustřelu. Hlaveň je bez jakékoliv dodatečné povrchové úpravy, která je u přesných hlavních nežádoucí, protože může dojít k nerovnoměrnému pokrytí povrchu, což má za následek snížení přesnosti. Hlaveň je vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,002 mm.

Upgrade díl určený pro základní komoru a Hop-Up gumičku u odstřelovacích pušek ve stylu Tokyo Marui VSR. Tento typ je tedy použitelný i pro levnější čínské kopie BAR-10 nebo MB02, MB03 a MB07 od firmy Well/Warrior.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

02.01.2017 MB03

Marek RichterMarek Richter
Dobrý den mohu tuto hlaveň použít do MB03 ? Děkuji

AirsoftGuns: MB03 od Wellu je nepatrně jiná, než VSR od TM ale tato hlaveň tam jde. Pokud se Vám ze zbraně nedaří dostat výkon, doporučujeme využít služeb našeho servisu. Problém může být v utěsnění s hlavou válce, usazení v komoře, vhodná hop-up gumička,...

Novinky a slevy emailem