• Akce

M60E4, MK43, A&K

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M60E4/Mk43 Mod 0 [A&K MK43].

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

9 920 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M60E4/Mk43 Mod 0 [A&K MK43]. Jde o zdařile provedený model zmodernizovaného amerického kulometu ve zkrácené verzi, který využívají především jednotky U.S. Navy. Celá zbraň se vyznačuje realistickým zpracováním všech detailů, extrémně vysokým podílem kovu a tudíž i vysokou hmotností. Díly jako stavitelná dvojnožka, transportní rukojeť, zadní mířidla, držák zásobníku, úchyt na popruh a výklopná ramenní opěrka jsou ocelové. Z pevného polymeru je pouze předpažbí s přední rukojetí, pistolová pažbička a pažba. Ostatní díly jako přední mířidlo, vnější hlaveň, trubice na odběr plynu, tělo a kryt závěru jsou z kovové slitiny. Jako správný kulomet je osazený sklopnou dvojnožkou a dodáván spolu s elektrickým krabicovým zásobníkem (2 režimy dotáčení). V plynovém potrubí pod hlavní je instalována elektronika s MOS FETem a potenciometrem, kterým lze regulovat kadenci střelby.

Kovový masivní mechabox mnohdy označován jako „cihla“ obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 8 mm ložiska (kuličková), pružinu na úrovni M100, kovový vodič pružiny, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní elektrický zásobník na 3500 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 460 mm
Délka zbraně 940 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/2000 mAh )
Hmotnost zbraně 6,8 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze M60 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) xhi-cap
Zásobník kapacita 3500 BB

Komentáře k produktu

28.01.2024 dostupnost

Jan BednářJan Bednář

dobry den rad bych se zeptal kdy bude tento kulomet naskladněn

AirsoftGuns: V nadcházejících měsících nemáme bohužel naskladnění potvrzeno.


30.06.2018 výměna při objednávce

Matěj DolejšMatěj Dolejš

Dobrý den. Chci se zeptat zda je možné přímo při objednávce vyměnit nějaké vnitřní díly? Popřípadně kolik by to stálo?

AirsoftGuns: Určitě to možné je. Cena je pak závislá na použitých dílech a rozsahu práce (resp. času technika nad zbraní). Pokud máte nějaké požadavky, stačí zbraň objednat a vaše představy napsat do poznámky v objednávce. Poté Vás budeme kontaktovat s možností a návrhem, který si případně odsouhlasíme.


05.06.2013 Re: jiřří

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
S ohledem na skelet mechaboxu a jeho zivotnost maximalne pruzinu M140-M150. I na tak silne pruziny bude dobre vymenit vetsinu vnitrnich dilu. Cena vhodnych a nutnych dilu se muze pohybovat okolo 3000-4000 Kc.

04.06.2013 pružina

jiřříjiřří
Dobrý den,jakou nejvetší pružinu by jste doporučili do tohoto gearboxu?

03.05.2012 Re: AirsoftGuns.cz

HedgesHedges
Děkuji za rychlou odpověď.

03.05.2012 Re: Hedges

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Staci pouzit Google vyhledavac obrazku a fotek naleznete spousta. Do techto kulometu jsou nejvhodnejsi BLS 0,20 - 0,25g.

02.05.2012 Dotaz

HedgesHedges
Dobrý den, zajímalo by mě kolika gramové kuličky se z toho střílí a prosil bych zaslat nějaké foto této zbraně. Děkuji za odpověď.

14.03.2012 Sekla se

7pjo7pjo
Tak problém vyřešen,dal jsem si to do servisu kousek od nás abych na to nemusel čekat několik dní,v pístu byl prasklej ten předek s tím těsněním a pak prasklá tryska.V tom kulometu jsou hooodně kvalitní díly a tak nechápu proč výrobce nevyměnil i píst a trysku za kvalitnější(doporučuji udělat co nejdřív po nákupu této zbraně jinak si vystřelíte jen párkrát než vám to praskne).Ale děkuji AIRSOFTGUNS.cz za rychlou reakci a snahu problém vyřešit. Jde vidět, že se nestaráte jenom o zisky (jako některé jiné shopy),ale také o své zákazníky.

Novinky a slevy emailem