• Akce

Knights Armament Stoner LMG, Ares, MG-006

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Knights Armament Stoner LMG [MG-006] od firmy Ares.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

11 390 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Knights Armament Stoner LMG [MG-006] od firmy Ares. Velice zdařilý model moderního amerického kulometu ve zkrácené verzi. Ve své kategorii se řadí mezi nejlehčí zbraně využívané nábojový pás, proto nese i výstižné označení LMG (Light Machine Gun). U této koncepce je samozřejmostí RIS předpažbí pro montáž doplňku, lišta k instalaci zaměřovače, sklopné zadní mířidlo (KAC 600m) i teleskopická pažba (6 poloh nastavení). Celá zbraň se vyznačuje velice realistickým zpracováním všech detailů, extrémně vysokým podílem kovu a tudíž i dobrou pevnosti. Z pevného polymeru je pouze pistolová pažbička a pak doplňkové příslušenství. Jako správný kulomet je dodáván spolu s elektrickým krabicovým zásobníkem. V plynovém potrubí pod hlavní je prostor pro uložení akumulátoru, který napájí i zásobník. Za pozornost jistě stojí možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249).

Kovový specifický mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, pružinu na úrovni M120, QD vodič pružiny, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je taktická rukojeť KAC, 3ks krytek na RIS lišty (KAC), vytěrák, plastová imitace nábojového pásu a vysokokapacitní elektrický zásobník na 1100 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 790/920 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ AK (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,40 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 115 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 105 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu verze LMG
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 1100 BB

Komentáře k produktu

19.05.2020 naskladnění

Pavel NguyenPavel Nguyen

zdravím, chtěl bych se zeptat zda tato zbran bude někdy k mání. Děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: Do konce roku nemáme bohužel potvrzeno.


16.09.2018 problém

Jaroslav ChvojkaJaroslav Chvojka

zdravím . minulý týden mi od vás přišel stoner. na sobotní akci mi začal vynechavat. vystřelí mi cca 1-2 z 8-12 ran. zásobník podává bez problémů. používám 0.23 guardery s 9,6 nim-h ... při max. dotazenem hopu se dusi. nerozebiral jsem to. pokud mi nedokážete poradit, budu to muset řešit reklamací. díky s pěkný den. Chvojka

AirsoftGuns: To je opravdu divné, zbraň se před odesláním testovala a podávání zásobníku i zbraně muselo fungovat dobře. Zkoušel jste např. jiný typ kuliček? To že zbraň dusí s hopem na max je technicky možné u většiny modelů. Předpokládáme, že proto aby se střílelo s kuličkami o hmotnosti 0,23g, není potřeba hop nastavit na jeho maximum. Na dálku bohužel těžko dokážeme poradit, takže pro kontrolu bude nutné zaslat zpět např. i se vzorkem kuliček a používaným akumulátorem.


21.05.2018 Adapter pazby

Ľubomír TomčíkĽubomír Tomčík

Zdravím, chcel by som sa informovať či neviete zohnať nový adaptér pažby aj s M4rkovou tubou ? alebo prípadne o nejakej firme/živnostníkovi čo by to vedel vyrobiť ? Vopred ďakujem za skorú odpoveď. S pozdravom Tomčík

AirsoftGuns: O ničem takovém bohužel nevíme.


20.02.2018 dotaz

Matouš ŠalomMatouš Šalom

bude tato zbraň ještě někdy ?

AirsoftGuns: Velkou zásilku zbraní očekáváme za cca 1 měsíc. V současné chvíli však nedokážeme slíbit, že bude i tato verze LMG. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky na skladově dostupné kulomety.


21.06.2017 naskladnění

Dominik ŠípekDominik Šípek

kdy bude tento model na skladě ? děkuji

AirsoftGuns: V nejbližších měsících nemáme bohužel naskladnění potvrzeno. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


01.05.2017 dotaz

Dominik ŠípekDominik Šípek

takže jak se tam píše potřebuji 2 ak tužkové akumulátory abych ji měl zcela funkčí ?

AirsoftGuns: Zásobník je napájený z hlavního akumulátoru. Pro provoz zbraně stačí jeden doporučený akumulátor.


22.12.2016 baterie

Tomáš BudilTomáš Budil
Jaká největší baterie se tam vejde,děkuji :D

AirsoftGuns: Dovnitř se vejde AK "tužka", v případě upgrade se často dává AN/PEQ box na RIS a akumulátor externě do něho.

22.12.2016 mechabox

Tomáš BudilTomáš Budil
Dobrý den,jakeho vykonu jde dosahnou s timto mechaboxem ve zbrani? (m/s)/kadence. Co je to vubec za mech? a je hop komora s nečím kompatibilní? dekuji

AirsoftGuns: Mech i komora jsou atyp. Vzhledem k tomu se upgrade nejčastěji staví na cca 130-140m/s.

Novinky a slevy emailem