M132 Micro Gun, Classic Army

Plynová airsoftová zbraň. Replika rotačního kulometu M132 Micro Gun od Classic Army.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

19 950 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Replika modelu M132 Micro Gun od Classic Army. Tento unikátní rotační kulomet je z velké části tvořen kvalitním polymerem, který je pro lepší pevnost doplněný o nylonové vlákno. Na první pohled zaujme na vrchní straně přední madlo, i zadní ergonomická rukojeť se spouští joystickového typu a s dlaňovou pojistkou. Ze slitiny kovu zde nalezneme čtyři otočné hlavně a středovou trubici, která slouží jako zásobník s úctyhodnou kapacitou 2200 kuliček. Vnitřek zásobníku má tlačnou pružinu, která spolehlivě plní kuličky do zbraně v jakékoli poloze.

Čtyři vnitřní přesné hlavně s průměrem 6,03 mm jsou standardu AEG, takže mají i dobře dostupné AEG Hop-Up gumičky, které lze regulovat imbus klíčem přes otvor pod dvířky na levé straně těla. Technické řešení vnitřního mechanismu je poměrně nezvyklé, respektive přímo hybridní. K pohonu otáčení již zmiňovaných hlavní slouží elektromotorek napájený akumulátorem. Naopak funkci a sílu výstřelu obstarává stlačený plyn, který se přepouští z lahve až do komory. Celá lahev plynu Ultrair Power GAS (ASG) se díky závitu našroubuje do předem připraveného uložiště na levé straně zbraně. Výkon zbraně je na dnešní dobu vcelku běžný, ale v kombinaci s nadstandardní kadencí 38 BB/s je zážitek ze střelby více než příjemný. Navíc každý výstřel i otočení hlavní je doprovázené tak typickým a nezaměnitelným zvukem, že tuto zbraň si jen tak s něčím nespletete. Tento "rotačák" je možné používat i v systému HPA (High Pressure Air), kdy pohon střel bude zajišťovat stlačený vzduch z externě připojené tlakové lahve. Potřebné příslušenství (hadičku, regulátor, lahev) je třeba zakoupit samostatně. Pokud uvažujete o použití v pohonu HPA, tak berte prosím v úvahu, že budete potřebovat častý přístup ke kompresoru, který je schopen lahev naplnit na dostatečně efektivní tlak.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 350 mm
Délka zbraně 700 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2200 mAh, 20C
Hmotnost zbraně 4,5 kg
Hnací plyn Ultrair Power Gas, ASG
Konektor Tamiya Mini (T-Dean)
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/auto
Typ motoru Typ M132
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110-135 m/s
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) xhi-cap
Zásobník kapacita 2200 BB

Komentáře k produktu

12.07.2020 otazka

Štepan MarešŠtepan Mareš

jak moc je polymer dobry material

AirsoftGuns: Materiál na zbrani je pro airsoftové účely plně dostačující. Kolikrát pevnější, než levná čínská slitina ZnAl, která je křehká.


04.07.2018 nová zbraň

david lipertdavid lipert

Dobrý den bude taky na skladě zbraň m134-A2 děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Tuto větší varinatu zatím neplánujeme.


Novinky a slevy emailem