M4A1 RIS, TAN, Cyma, CM.007

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4A1 RIS [CM.007] s kovovým tělem, vnější hlavní z jednoho kusu a v pískovém provedení. Stále oblíbenější značka CYMA se po úspěšných verzích zbraní AK a MP5 pustila i do kompletní řady populárních zbraní typu M16/M4. Svým zpracováním tato značka opět nezklamala a tím si nadále drží svoji popularitu i u široké airsoftové veřejnosti.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 150 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4A1 RIS [CM.007] s kovovým tělem, vnější hlavní z jednoho kusu a v pískovém provedení. Stále oblíbenější značka CYMA se po úspěšných verzích zbraní AK a MP5 pustila i do kompletní řady populárních zbraní typu M16/M4. Svým zpracováním tato značka opět nezklamala a tím si nadále drží svoji popularitu i u široké airsoftové veřejnosti. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem a záchytem imitace závěru. Modernější typ M4 s kovovým RIS předpažbím, které umožňuje použití dalšího taktického příslušenství. Standardem je i taktická zásuvná Crane stock pažba (6 poloh nastavení) a odnímatelná transportní rukojeť, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kluzná 8 mm ložiska, pružinu na úrovni M125, kovový vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 300 BB.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 860/780 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,10 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 130 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

18.03.2020 naskladnění

Jakub JiruškaJakub Jiruška

dobrý den mám prozbu kdy tato zbran bude přibližně naskladněna ? děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Další zboží v nejbližších měsících nebude. Blízkou alternativou je skladově dostupná CM.005 v TAN provedení. V případě se dá prodloužit vnější hlaveň nástavcem na délku M4A1.


12.04.2019 dotaz

Michal KlobušickýMichal Klobušický

Dobrý den chtěl jsem se zeptat, jaké díky bych musel vyměnit, abych mohl namontovat a používat tuto pružinu: http://www.airsoftguns.cz/pruzina-m160-shs a také jak výkonný akumulátor je v balení?

AirsoftGuns: Inspirovat se můžete touto sestavou: http://www.airsoftguns.cz/upgrade-m15a4-spr-dily-shs V balení je akumulátor viz popisek u zbraně tzn. 8,4V/1200 mAh (malý konektor).


24.01.2019 Porucha M4A1

Ondra GrešákOndra Grešák

Dobrý den, chtěl bych se zeptat o jakou závadu jde. Před půl rokem jsem zde zakoupil tuto zbraň M4A1 zbraň fungovala úžasně ale potom zbraň začala po zmáčknutí spouště chrčet a až potom vystřelila a teď zbraň jen chrčí a nestřílí mohl bych se zeptat co je na zbrani špatné a jak to opravit popřípadě co koupit nového? Děkuji předem.

AirsoftGuns: Pravděpodobně budou opotřebené zuby na pístu nebo na kolech. Další možností je povolená výška motoru. Zbraň bude nutné rozdělat, opravit a správně seřídit. Pokud si na toto sám netroufnete, doporučujeme zbraň zaslat do servisu.


17.04.2018 Životnost

Ladislav KozáčekLadislav Kozáček

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik výstřelů má přibližně tahle zbraň garantovanou životnost ?

AirsoftGuns: Orientační výdrž původních dílů v tovární konfiguraci je oproti značkovým modelům v podstatě třetinová stejně jako pořizovací cena zbraně. Bavíme se tedy o cca 10000 ranách. Dle zkušeností z praxe je to však většinou i více. Životnost každé opravitelné věci (tzn. i tento model s běžně kompatibilními vnitřními díly) je prakticky neomezená, takže ve výsledku záleží na správnosti používání dle přiloženého návodu k použití a pravidelných servisních údržbách. Pokud se něco vlivem používání opotřebí, díl se nahradí za kvalitnější a vše šlape dál. Dnešní ceny zbraní i upgrade dílů nejsou vysoké a dostupnost různých značek je na velice dobré úrovni.


15.04.2018 Akumulátor

Lukáš OdložilLukáš Odložil

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je vhodný akumulátor pro tento typ zbraně ? Děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Doporučovaný typ naleznete v parametrech i v kartě příslušenství v detailu každé zbraně. K této je to VB CQB 9,6V 1600 mAh.


04.01.2018 Zadní miridlo.

Pavel PospíšilPavel Pospíšil

Zdravím... zbraň vypadá velmi dobře, jen na zadním miridle chybí nejspíš takový odpruzeny plíšek (je pouze na jedné straně) a to způsobuje, že je mířidlo křivé. Dnes jsem ji dostal a rozbalil.

AirsoftGuns: Zadní mířidlo je plně stavitelné, takže s nastřelením nemůže být problém. Pokud Vám jde o to, že je celý zadní (černý blok) v transportní rukojeti lehce nakřivo (doleva), tak to je normální u většiny typů zbraní této cenové relace a na funkci to nemá vliv. Stříbrné odpružení je totiž standardně jenom na jedné straně. Pokud Vám toto hodně vadí, doporučujeme na druhé straně vypodložit. 


22.10.2017 Mířidlo

Radek MuchaRadek Mucha

Dobrý den, dalo by se sundat nebo odmontovat přední mířidlo? Děkuji

AirsoftGuns: Lze nahradit za sklopné. Mířidlo tam musí být, protože drží předpažbí.


07.07.2016 Naskladnění

Zdeněk KlečkaZdeněk Klečka
Zdravím, mohl bych se zeptat kdy bude tahle kráska, nebo její kratší verze naskladněna ? :)

AirsoftGuns: V nejbližších měsících bohužel stále verze v barvě TAN nebudou - u výrobce dlouhodobě nedostupný typ.

Avatar
Vaclav Hudec, 31. 08. 2017

Super spokojenost

Avatar
Martina Nováčková, 19. 10. 2017

Avatar
Miroslav Chromý, 15. 01. 2018

Novinky a slevy emailem